משכונת מצוקה באשקלון לרשימת 500 העשירים בישראל

איש העסקים אלי אלעזרא, השתתף בסוף השבוע האחרון בכנס שערך גיל אורלי, מנטור לכלכלת משפחה וניהול משברים פיננסיים. במסגרת הכנס, שיתף אלעזרא בסיפורו האישי: משכונת מצוקה באשקלון לרשימת אנשי העסקים העשירים בישראל וסיפר על הדרך שעשה כיצד הפך חלום למציאות?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

אלעזרא  מנכ"ל קבוצת אלעזרא המחזיקה בחברת הביטוח הכשרה, אפרידר ואלבר נמנה כיום עם 500 העשירים בישראל,  הרצה למעל – 1000 משתתפים באמצעות הזום בכנס חירום כלכלי שנושאו "ממשבר לצמיחה" בהנחיית גיל אורלי במטרה לסייע לאנשים לתכנן את היציאה ממשבר הקורונה הכלכלית הפוקד אותנו.

אלי אלעזרא,  גדל במשפחה בת 10 נפשות בדירת 40 מ"ר בשכונת שמשון באשקלון הפליא בסיפורים אודות תחילת דרכו והמציאות ממנה פעל בדרך אל פריצת הדרך אישית והגיע להישגים שאף לא חלם עליהם.

דרך סיפורו האישי והלקחים שלמד בדרך סימן אלעזרא אבני דרך אשר עשויים לסייע לרבים הנמצאים בנקודת שפל בחייהם  כיצד ניתן לצאת ממשברים ואף לצמוח בעזרת אסטרטגיה נכונה בנחישות לאורך כל הדרך. אלעזרא הדגיש את החשיבות שבתכנון לטווח ארוך.

"אדם חייב שיהיה לו חזון. לדעת איפה הוא רוצה להיות בעוד מספר שנים, אנשים מדלגים על השלב הזה ורצים לעסקה חדשה ומגייסים משאבים. אני אומר, אל תרוצו, תסמנו את הדברים ותהיו בסביבה, תלמדו את העבודה מלמטה ורק אז תתקדמו לעסקה. תפיסת העולם שלי היא בואו ניתן הזדמנות לאלו שאפשר לקדם אותם. לסמן את המטרה ולהתחיל לצעוד אליה."

אלעזרא נתן דוגמאות מהדרך שעשה וכיצד ניתן להיחלץ תוך בניית מתווה יציאה תוך התמודדות "להסתכל למשבר בעיניים" ולא להסתיר אותו או לברוח ממנו. עוד סיפר אלעזרא: "ההשראה שלי לקוחה ממסורת ישראל ומדברת על פיזור הסיכונים. גמישות וכריות בטחון בלי ללכת על הקצה, ולהיות קרוב לנכסים הכל 100% במדינת ישראל. "

דילוג לתוכן