סגן אלוף יבגני

יבגני ריז שם את העיר אשדוד על מפת ענף פיתוח הגוף, כאשר זכה במקום השני באליפות 'מר עולם', שהתקיימה בסלובניה בשבוע שעבר. ”לא ציפיתי שככה זה יהיה. פעם ראשונה שאני בתחרות בחו"ל", סיפר לנו לאחר ההישג המרשים

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

יבגני ריז, בן 61, עלה ארצה מרוסיה בשנת 2004 עם משפחתו והשתקע באשדוד. ליבגני 4 ילדים ו-3 נכדים, וכולם מתגוררים באשדוד. בתפקידו הוא אחראי ומאמן בחדר הכושר בבית לברון, באשדוד כאשר לזכותו ניסיון רב כמאמן. בשבוע שעבר יצא לסלובניה לתחרות אליפות העולם בפיתוח גוף ('באדי בילדינג') וקטף את המקום השני. יבגני הוא סמל למקצוענות, עבודה קשה, התמדה והצלחה ומעתה, לעבודה הקשה שלו גם יש תהודה ותמורה.

בצעירותו יבגני השתתף בתחרויות אתלטיקה והיה ספורטאי תחרותי, כשתחום המומחיות שלו היה ריצת ספרינט והוא התחרה במקצה ל-400 מטרים כשהוא מייצג את ברית המועצות. בשנים האחרונות, כשהוא ומשפחתו תושבי אשדוד גאים, הוא הפך לאחד הספורטאים הבולטים בארץ בתחום פיתוח הגוף והראייה לכך היא זכייתו המפתיעה במקום השני באליפות מר עולם. מעתה אמרו 'סגן אלוף יבגני'.

"בכלל לא. לא ציפיתי שככה זה יהיה. פעם ראשונה שאני בתחרות בחו"ל. זה בכלל בשבילי תחרות שלישית. השתתפתי בשתי תחרויות בישראל והייתי אלוף לגיל 50 פלוס, לפני שנה וחצי. אז זאת תחרות שלישית שלי. בקשר לתחרויות, להתאמן כולם יכולים. אבל שם יש חיטוב וצריך להיות הרבה זמן בלי אוכל וזה קשה."

איזה תגובות קיבלת?

"כולם אומרים כל הכבוד. מתקשרים. יש פוסטים בפייסבוק. מרגיש טוב עם זה. לקח לי זמן לעכל את זה".

איך את רואה את הקשר שלך עם אשדוד וישראל?

"עליתי מיד לאשדוד. היינו פה שנה לפני שעשינו את העלייה אני ואשתי, הסתכלנו והיינו באשדוד ואשתי אמרה לי- 'אני רוצה לגור באשדוד'. אחרי שנה עשינו עלייה. אני שמח שאנחנו פה באשדוד. אנחנו אוהבים את ישראל. אנחנו פטריוטים. כל המשפחה שלי פה באשדוד. יש לי אח שגר פה עם המשפחה שלו. וגם ההורים שלי גרים פה. אנחנו מאוד מרוצים".

אתה מרוצה מהתנאים של חדרי הכושר באשדוד?

"באשדוד יש הרבה חדרי כושר ויש מקומות למי שרוצה להתאמן. יש תנאים טובים. החדרי כושר חדשים. אם בן אדם רוצה, הוא יכול להיכנס ולהתאמן. יש מדריכים ומאמנים. רק צריך מוטיבציה. זה לא רק אימונים. זה גם תזונה."

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן