72 אותיות השם

מדור המיסטיקה הטיפים והזוגיות של אשדוד10

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

לפי תורת הקבלה 72 צירופים של שלוש אותיות כל אחד יוצרים את 72 השמות המיוחסים לבורא, ומקורם בפרק כ"א בספר שמות. בפרשה מקראית זו מתוארת קריעת ים סוף והצלתם של בני ישראל מידי צבא פרעה הרודף אחריהם. במיקום זה בתנ"ך מתואר כוחו של האל במלוא עוצמתו, ולפיכך נגזרו אותיות מראשי הפסוקים שיוצרים רצף של צירופי אותיות מקודשים.      

ע"ב שמות השם מהווים קשר בלתי אמצעי לכוחות השפע היקומיים המזינים את הנשמה. התחברות למקור הכוח הרוחני מעניקה הגנה מסכנות ואנרגיות שליליות, מסירים חסימות המפריעות להתקדמות בחיים ומעודדת הצלחה ושפע שמאפשרים לנו להגשים את האושר הרוחני והחומרי. יישומם של צירופי האותיות המקודשים בחיי היומיום פותחת בפנינו שערים לצמיחה רוחנית ומעניקה את הכלים הדרושים לנו להשתתף בתוכנית הקוסמית. "ע"ב שמות השם" – פותחים את השערים בפני צמיחה רוחנית פנימית אשר מתממשת במישור הגשמי.

מספיק להביט בצירופי האותיות האלה כדי למלא את הנשמה בשמחה ואנרגיות מלאות חיים ולהכניס ברכה לכל תחומי החיים. כותבי הקמיעות העוסקים בקבלה מעשית יוצרים קמיעות המכילים צירופי אותיות מתוך ע"ב השמות עם סמלים קבליים נוספים.  האותיות נכתבות בכתב סת"ם על קלף או נחרטות בתכשיטי כסף וזהב כדי שיהיה אפשר לשאת אותם לכל מקום. קמיעות הקיר הקבליים מיועדים לתלייה בבית או במקום העבודה שלכם.     צירוף מיסטי בין ציורי רוחניים ו- 72 שמות השם יוצרים קמיעות יוצאי דופן, מרהיבים ביופיים שהם למעשה יצירות אמנות קבליות. הקמיעות האלה ישפיעו על האנרגיות בחדר בו הם תלויים ויעניקו אנרגיות מבורכות לכל מי שנמצא בסביבתם. לכל קמיע מטרה משלו , לפי צרכיך האישיים. ובכן גם חורטים את ע"ב שמות השם על תכשיטי קבלה למזל, זיווג, פיתחה של חסימות בחיים, פרנסה, מסלק אנרגיות שליליות ופותח דרכים חדשים בחייו של האדם. מי שעונד את תכשיטי הקבלה הינם בעלי תדר אנרגטי גבוה מתחבר מייד לתדר האנרגטי של תכשיטי הקבלה ולא מורידים כמעט בכלל את התכשיטים כי הם מתחברים אליהם חזק. ניתן להשיג אצלי תכשיטי קבלה בתליונים או טבעות ועוד. ע"ב שמות השם ניתן להשיג אצלי על קלף ולתלות בבית לברכה ומזל , ולהצלחות רבות ולהגנה על כל בני הבית.

לקריאה בנומרולוגיה, טארוט, קפה, ייעוץ זוגי, תכשיטי קבלה, אימון אישי ניתן לפנות לטלפון: 052-8619838. אתר אינטרנט:   www.leageva.co.il 

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן