שמשון שהרבני למתנדבים שהצילו אותו: ״הצלתם לי את החיים״

צילום: דוברות איחוד הצלה
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

לפני כשבועיים נפגע קשה, חבר מועצת העיר אשדוד לשעבר, שמשון שהרבני בתאונת דרכים. התאונה התרחשה בכביש 4 בסמוך למחלף חולות לכיוון יבנה. בתאונה היו מעורבים שני כלי רכב פרטיים וכלי רכב מסחרי. שהרבני, אחד הנהגים נפצע באורח קשה‫.

שמשון שהרבני הובהל לבית החולים, והרופאים נלחמו על חייו במשך מספר ימים. המשפחה אף ביקשה להתפללו לרפואתו. שהרבני שהרבני שירת בחיל הים, היה בעבר חבר הנהלת העירייה, וכן שימש כיו״ר איגוד ערים לאיכות הסביבה.

ביום ראשון, הגיעו לביה"ח ׳אסותא׳ באשדוד לבקר אותו מי שהצילו את חייו, מתנדבי איחוד הצלה הפראמדיק טל פלקס והחובש דור פרידמן.

דור וטל משחזרים: "היינו בנסיעה מנהלית באמבולנס של איחוד הצלה בדרך מהמרכז חזרה לאשדוד וראינו רכב ומשאית עם אורות מהבהבים בצד שמאל של הכביש, עצרנו מאחוריכם והדלקנו אורות אדומים מהבהבים כדי לסמן אתכם ולראות עם קרתה תאונה, הבנו שרק נתקעתם והתעכבנו לידכם לחפש לכם כבלים להנעה, לפתע שמענו בום וראינו שקרתה תאונה."

דור ממשיך: "אתה ונהג נוסף נפגעתם קשה, מיד הנחתי לך חסם עורקים לעצור דימום והזעקנו כוחות חירום נוספים".

טל מוסיף: "במקביל טיפלתי בפצוע השני שנפגע קשה גם הוא ובהמשך הגיעו אמבולנסים נוספים שפינו אתכם לבית החולים".

שמשון שהרבני אמר: "אני מתרגש לראות אתכם, חיפשתי אתכם, אתם הצלתם לי את החיים עם החסם עורקים והייתם במקום הנכון ובזמן הנכון, אין מילים בפי כדי להודות לכם, השלמתם לי תמונה של מה שקרה בתאונה ואני לא אשכח אתכם".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן