עם הפנים לקהילה של מתנדבי "ידיד לחינוך"

אילנה סיסו, מנהלת קשרי קהילה של חברת ׳אדמה׳ התומכת ב"ידיד לחינוך: "כל פעם מחדש מרגש לראות את הפעילות המבורכת של המתנדבים הגמלאים בבתי הספר

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

קבוצת "ידיד לחינוך" באשדוד סיימה את שנת הפעילות לאחרונה וכבר מתכוננת לתחילת שנת הלימודים. הקבוצה היא חלק ממערך גדול של 42 קבוצות פעילות בכל הארץ. "ידיד לחינוך" כבר יותר מ15 שנים נותנת מענה לצרכים הכרחיים לקיום חברתי ראוי, איכותי ובריא לאוכלוסיות יעד של הגמלאים, התלמידים ומוריהם. ההצטרפות ל"ידיד לחינוך" מספקת לגמלאים שייכות, משמעות, רלוונטיות, מסוגלות ותחושת ערך ובמקביל מעמידה משאב אנושי איכותי, מחויב וקשוב עבור מערכת החינוך כתמיכה וליווי של תלמידים. הגמלאים והגמלאיות, בעלי אוזן פתוחה ולב אוהב, שפרשו לגמלאות עם ניסיון חיים עשיר, תורמים מזמנם לטובת דור העתיד. לפני הקורונה קבוצות "ידיד לחינוך" אשדוד ובאר שבע הפעילו מאות מתנדבים.

השנה האחרונה התאפיינה בחוסר סדירות בהתנדבות וכשהיה נדמה שהקורונה דעכה החל התפשטות זן האומיקרון ושוב היו רבים שלא הגיעו באופן סדיר. כעת המיקוד של "ידיד לחינוך" הוא להשיב את המתנדבים להתנדבות סדירה. נכון להיום ב"ידיד לחינוך" באשדוד פועלים בכ 27 בתי ספר כ 120 מתנדבים. את הקבוצה מובילה בגאון הרכזת פנינה בן זקן, גמלאית בעצמה ומנהיגה חברתית.

חברת אדמה תומכת ושותפה בפעילות של "ידיד לחינוך" בקבוצות אלה מזה מספר שנים ורואה בתמיכתה כמנוף להגדלת הקבוצות והעמקת פעילותן. ראויה לציון פעילות ייחודית ומקסימה של מתנדבים משתי הקבוצות נעשית בחוות החקלאיות. המתנדבים הגמלאים משולבים בתפעול החווה, בפעילויות החינוכיות, הלימודיות והחברתיות שמתקיימות בהן וצד הצוותים של החווה, הם מטפחים את החיבור בין האדמה והטבע לעולמות החינוך וההתנדבות.

אילנה סיסו, מנהלת קשרי קהילה של חברת אדמה התומכת בידיד לחינוך: "כל פעם מחדש מרגש לראות את הפעילות המבורכת של המתנדבים הגמלאים בבתי הספר. העבודה בידיים, החיבור הבינדורי המופלא עם קבוצות של תלמידים והתפעול השוטף בחוות שהן מתנדבים בהם הוא WIN-WIN לכולם. חברת אדמה מברכת על שיתוף הפעולה ועל תרומתם החשובה של המתנדבים בחוות החקלאיות".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן