4 סיבות להיעזר במנעולן ופורץ רכבים באשדוד

צילום: pixabay
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

אף אחד לא רוצה להיות שם, אבל כולנו פה ושם מגיעים לשם – הצורך להיעזר במנעולן. באשדוד – ליאור זריהן הוא מהמנעולנים הידועים יותר, מכמה וכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא כמובן האדיבות. לתת שירות, בכל תחום, בין אם זה בהתקנת מזגנים, בשירות בקופה, או בפריצת מנעולים, אדיבות זו הדרך. כמו שנאמר, דרך ארץ קדמה לתורה, ולא משנה מה התורה שמגיע עימה המומחה, כדאי שיהיה גם נחמד, אדיב, וכזה הוא השירות של ליאור.

מעבר לכך, אם אי פעם הגעתם לנקודה בה אתם צריכים מנעולן ופורץ רכבים, אתם בוודאי יודעים שהזמן הוא גורם מפתח. להיתקע מחוץ לבית זה לא נעים, אבל להיתקע מחוץ לבית בלילה, בגשם, בחורף, בקור, זה בכלל סיוט, וטוב לדעת שיש מישהו שנותן שירות במהירות ובאדיבות, ומגיע אליכם עם חיוך ופתרונות בתוך 20 דקות (באשדוד).

הנה 4 הסיבות העיקרית מדוע נעזרים במנעולן ובפורץ רכבים:

סיבה אחת כבר ציינו, והיא כמובן הסיבה הקלאסית, של להינעל מחוץ לבית. מעבר לכך, הנה עוד 3 סיבות נפוצות לשירותי מנעולן באשדוד – ליאור זריהן מציע פתרונות למצבים כמו:

  • החלפת מנעולים עקב אובדן מפתח או מנעול ישן ולא אמין – לפעמים אנו חוששים מפריצה, ובצדק. נתוני הפשיעה באשדוד הם לא מזהירים, ובמידה והמנעול שלכם לא אמין, ישן, לא בשיאו, או פשוט איבדתם מפתח או שכחתם אותו בדלת, כדאי להחליפו את הצילינדר, ואולי את כל היחידה.
  • פריצה לרכב נעול – להינעל מחוץ לבית זה סיפור אחד, כי לפחות כשהדלת נפתחת לבסוף, הגעתם הביתה. להינעל מחוץ לרכב, זה יכול להיות עוד יותר קשוח. סיימתם יום עבודה, השעה מאוחרת, אתם רק רוצים להגיע הביתה ולהתקלח, או שבכלל יש לכם דייט חשוב או אירוע. אתם מגיעים לרכב ו… הוא נעול, ואין מפתח, או שהמפתח נשבר, או ששכחתם אותו בפנים ורק כעת גיליתם. צרה צרורה, אשר דורשת פיתרון מיידי. 

הסיבה האחרונה להזמנת מנעולן

יש עוד סיבה נפוצה למדי להזמנת מנעולן באשדוד, והיא פריצת כספות. תחום זה הינו התמחות בפני עצמה, שכן כספות בנויות באופן מיוחד, במחשבה תחילה למנוע פריצה. נכון, גם מנעולים חכמים של דלתות מודרניות בנויים כך, אבל בכספת הכול מורכב יותר, מאתגר יותר, וקשה יותר לפריצה. במקרה וננעלה הכספת שלכם, אתם יכולים להזמין מנעולן באשדוד – ליאור זריהן למשל, אשר יודע לפרוץ כספות, וברמה גבוהה.

בעבר לא רבים השתמשו בכספות בביתם הפרטי, והכספת הייתה בשימוש בבתי עסק, או אצל אנשים שמחזיקים דברים יקרים במיוחד, כלומר אנשים בעלי הון. כיום יותר ויותר אנשים מן הישוב מחזיקים כספת בבית, מסיבות שונות, כמו למשל אחזקת מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין) על מכשיר מיוחד, שנעול בכספת. אז כשאתם מחפשים איך לבחור מנעולן באשדוד, מומלץ לבחור במישהו שיודע לתת לכם את כל שירותי המנעולנות, לצד שירות אדיב ומהיר.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן