351 משפחות נוספות מאשדוד יקבלו סיוע מזון

351 משפחות נוספות מאשדוד יתווספו למיזם והוא יכלול סיוע חודשי ל-582 משפחות. תינוקות עד גיל שנה, למשפחות המוכרות במחלקות לשירותים חברתיים, ייהנו ממזון תינוקות חינם

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

המיזם לביטחון תזונתי של משרד הרווחה והביטחון החברתי יוצא לדרך ממש בימים אלה ומדובר בבשורה ענקית ליותר משלושים אלף משפחות ברחבי הארץ. עד כה, פעל המיזם ב-46 רשויות בלבד ואילו החל מעתה, הוא הורחב ל-239 רשויות ברחבי הארץ.

במסגרת המיזם, יקבלו משפחות הנמצאות באי ביטחון תזונתי חבילת סיוע חודשית בסך של למעלה מחמש מאות שקלים. סל הסיוע כולל כרטיס רכישה לרשתות המזון בשווי של 350 שקלים מידי חודש, סל פירות וירקות טריים במשלוח עד הבית, סדנאות להתנהלות כלכלית נכונה ותהליך של מיצוי זכויות מול רכזי המיזם. התכנית אומנם אינה חדשה, אך משרד הרווחה והביטחון החברתי הרחיב אותה באופן משמעותי ביותר- עד כה היה מדובר בפיילוט בעלות כוללת של 40 מיליון שקלים ומעתה הפך המיזם לפרויקט ממשלתי תחת מכרז בעלות של 155 מיליון שקלים. לאשדוד יתווספו 351 משפחות והוא יכלול סיוע חודשי ל-582 משפחות. בנוסף לחבילת הסיוע הזו, יקבלו 3,300 משפחות המוכרות לרווחה, להם פעוטות עד גיל שנה, כרטיס רכישה בשווי 200 שקלים מידי חודש לרכישת מזון תינוקות.

שר הרווחה והביטחון החברתי, מאיר כהן: "המשרד מחזיר את האחריות לביטחון תזונתי למדינה ולממשלה. זוהי קריאת כיוון ואני מתכוון לפעול יחד עם האוצר להרחיב את התקציב לקראת שנת 2023, כמו כן החלטתי שחברה בריאה, צריכה לדאוג שלא יהיו תינוקות רעבים. יש למדינה משאבים, נפעל להרחיב את המיזם"

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן