18 נציגי הסברה מהעולם בכנס ענק בירושלים בחסות שר החוץ, שמארגן איציק משה

היוזם איציק משה מאשדוד "נשלים הקמת 100 לשכות הסברה ללא עלות למדינת ישראל". יגיעו שרים, ח"כים ומשמאל, וראשי מוסדות לאומיים תומכים. הכנס יסכם 10 שנות פיילוט ופריסה בשטח, ויוצגו בו פרוייקטים מעשיים בשיתוף המדינות עצמן בהן הוא פעיל, פרוייקטים גרנדיוזיים בטורקיה וסרי לנקה

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

ביום ראשון הקרוב ב-10 בספטמבר, יתקיים כנס תמיכה בינלאומי בישראל בהשתתפות נציגי 18 מדינות, וניתן להגיד בוודאות ששנה לאחר ניסיונות הרצח של איציק משה על ידי משמרות המהפכה של איראן, קיום הכנס במגדל דוד בירושלים, הוא ניצחון הציונות ואהבת מולדת על הטרור.

מייסד ויו"ר "בית ישראל" עולמי טוען שהפלטפורמה שהוקמה בנויה לשיתופי פעולה עם מקורות  ההסברה שיהיה אדקווטי למדיניות רשמית ישראלית.

בטקס פתיחה החגיגי של הכנס, שמתקיים בשיתוף עם מנהיגות ישראלית בתפוצות, ישתתפו נציגי ממשלת ישראל בראשותו של שר החוץ אלי כהן, שרים וח"כים שליוו את הפיילוט, נציגי המוסדות הלאומיים, ידידי ישראל מהעולם, פרלמנט נשים ישראליות מנהיגות וארגוני לובי מאירופה, לצד זמרים קלאסיים, נוצרים ומוסלמים.

במהלך הכנס, לצד חיזיון אור-קולי מוסיקלי מרתק על ירושלים וריקוד ישראלי על החומות על ידי עשרות רקדני "הורה ירושלים", מתוכננת הופעה בשפה העברית של זמרת נוצריה קרסטי ג'פרידזה הנחשבת מלכת הזמר העברי, זמרת אופרה מוסלמית אלמינה חסן, שזכתה בפרסים בינ"ל ותגיע במיוחד מהופעה בברלין ולאחר הכנס תטוס לניו יורק למטרופוליטן אופרה להשתלמות ולהופעה.

איציק משה: "מי שמאמין בדרכו, מחד לא מפחד ומאידך מקבל כוחות אל טבעיים", מצהיר איציק משה, ולאחר הקמת 18 נציגויות ברחבי העולם מגדיר יעד חדש להקמת 100 לשכות הסברה, ללא עלות למדינת ישראל. הכנס יסכם 10 שנות פיילוט ופריסה בשטח, ויוצגו בו פרוייקטים מעשיים בשיתוף המדינות עצמן בהן הוא פעיל, פרוייקטים גרנדיוזיים בטורקיה וסרי לנקה, כמו כן תוכניות להרחבת מערך ההסברה במתודיקה ייחודית בסגנון הטנגו, כאשר ההסברה נעשית במסגרת הקשרים הבילטרליים המשרתת את שני הצדדים.

בהמשך לכנס התמיכה, יהיו דיונים עם משלחות ההסברה מחו"ל וקבלת פנים על ידי מר יעקב חגואל בהסתדרות הציונית העולמית, יפגשו את שר התרבות מיקי זוהר וכן עם הח"כים דוד ביטן ומיכאל ביטון המשתתפים בכנסי ההסברה ברחבי העולם לצד ח"כים אחרים.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן