אור מנחם זה מותג של אור באשדוד

מרכז אור מנחם באשדוד המנוהל ע"י הרב והרבנית עמאר, פועל בשקט ובצניעות אך עם עשייה בלתי נגמרת עבור תושבי העיר אשדוד במהלך כל השנה. בחג החנוכה היה ניתן לראות את זה במיוחד במהלך שמונת ימי חג החנוכה

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

זה התחיל במסורת שנתית "מצעד הלפידים" בנר הראשון של חנוכה בו התקיים המצעד לזכרה של אירית שטרית תושבת העיר,שנהרגה בהתקפת טילים על אשדוד במהלך מבצע "עופרת יצוקה" בדצמבר 2008 מאז המצעד מתקיים בכל שנה ברציפות בשיתוף מתנ"ס דקל , במצעד השתתפו כ500 ילדים והורים ובסופו התקיימה הדלקת חנוכיית ענק.
במהלך כל החג הופעלה סיירת מיוחדת שעברה בית , בית באזור ט"ו וי"ז עם סופגניות ושמחה גדולה לשמח את התושבים. סיפור אחד מרגש תפס את עינינו בו סיפר מ.כ: "בשעה 21:00 דפיקה על דלת ביתי, שני נערים. פתחתי את הדלת הציעו לי סופגניה. שאלו למה אתה לבד? השבתי ממתין לילדי. נכנסו. הדליקו החנוכיה שרו ורקדו.שמחתי. והכל הודות לרב מנחם עמאר ולעוצמה של הרב מליובאוויטש ".
הרב מנחם עמאר ערך את טקס הדלקת הנר השלישי החגיגית בכנס שערך ראש הממשלה בנימין נתניהו באשדוד ביחד עם השרים אבי דיכטר, ישראל כץ וראש העיר ד"ר יחיאל לסרי.
מבצע "בית מדליק" היה הכי מדליק בו הגיעו הרב עמאר ומתנדבים נוספים להדלקות נרות חנוכה בלובי הבניינים והעסקים באזור וכמובן שמחו המתנדבים בבית הדר .
ארועי חנוכה נחתמו בערב נשים מרגש ומעצים לכבודם של ילדי תסמותק והוריהם בהצגה מרגשת ונתינת כח לכולנו להמשיך ולהאיר את הבית פנימה ואת השכונה כולה.

דילוג לתוכן