נפתחה התערוכה ׳קולאז' מקומי׳

14 אמניות ואמנים, חברי אגודת אמני אשדוד, מתמודדים ביצירותיהם בתערוכה עם הפרשנויות השונות של המציאות שבחיינו

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

השבוע נפתחה התערוכה ׳קולאז מקומי׳ העוסקת בפרשנויות השונות של המציאות. הקולאז' היא טכניקה אמנותית שבה מצרפים בהדבקה על משטח קרעי נייר, פיסות בד, גזרי תמונות, חלקי עיתונים, דברי דפוס ומגוון של חומרים שטוחים לכדי יצירה דו ממדית. באמצעות תהליך יצירתי של איסוף החומרים וקבלת ההחלטה לגבי מה שייכלל ביצירה הסופית האמנים יצרו אמירה אמנותית שלמה. בדומה לציור , המבע האמנותי בא לידי ביטוי באמצעות צבע, צורה וקומפוזיציה. אך בנוסף לכך קיימים בקולאז' רבדים נוספים של הבעה הנגזרים מתכנים קיימים על גבי פיסות הנייר (כמו תמונות או טקסט), אופן קריעתם או גזירתם ושימוש בחומרים לא שגרתיים. ולעיתים גם בשילוב רישום בפחם או בהוספת כיתוב.

לברי ראובן כהן- אוצר התערוכה, " היוצרים המשתתפים בתערוכה מנסים לקחת את הצופה לתוך החוויה האמנותית לכיוונים שונים, מעניינים ומרתקים אשר חלקים מהם מעוררים אשליה ומציאות בו זמנית.. כוח הביטוי שבטכניקה האמנותית קולאז' נותן הזדמנות לכל אמן להגיב ולהתייחס בצורה אישית ויצירתית למתרחש סביבנו. הנושאים הם רבים ונותנים חומר למחשבה ואתגר ליצירה."

9786847537
האמנים המשתתפים בתערוכה: אורה שמר, אמי ארביב, ארלט זנדבנק , דבורה אורטס, הרצל דוסטר, יוספה אלמוג, מלי היימן, מרילין אטלי, נורית נבו תנעמי , צבי כהן, צביה טל, ריטה שמעון, שארה יובל, שלמה פרמן, חפציבה קושמרו ועליזה מלכה.

התערוכה תוצג בין התאריכים עד ל- 22.3.20 , גלריית 'מבוא', שעות פתיחה: ימים א', ג' ,ה' בין השעות 8:00-18:30,ימים ב', ד' בין השעות 8:00-20:00,יום ו' בשעה9:00-13:00. בבית אריה קלנג, אשדוד.

 

דילוג לתוכן