נעצר תושב חרדי מאשדוד שריסס חלונות ראווה שבהן היו צילומי נשים

תושב העיר אשדוד נעצר אמש (שלישי) לחקירה במשטרת ישראל בחשד שהשחית חלונות ראווה של עסק ושילוט פרסום בהם התנוססה תמונת אישה. בתום חקירתו בה קשר עצמו למיוחס הוא נכלא

בלונים מלאים בצבע בהם השתמש החשוד. צילום: משטרת אשדוד
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

בתום פעולות חקירה שערכה המשטרה בשילוב ניתוח מצלמות ״מוקד רואה״ של עיריית אשדוד בעניין השחתת חלונות ראווה במרכז מסחרי בעיר אשדוד, עסק שחלונות התצוגה בו נצבעו בצבע לבן, והשחתת שלטי פרסום של עסקים שונים בעיר תוך צביעתם גם כן, וזאת ככל הנראה בשל בובות תצוגה של נשים ותמונת אישה שהתנוססה בשילוט, נעצר אמש על ידי בלשי המשטרה בעיר בתום פעילות רגלית ותצפית ארוכת שעות החשוד במעשה והוא הועבר לחקירה בה קשר עצמו למיוחס.

ברכבו מצאו השוטרים את האמצעים שבאמצעותם על פי החשד ביצע את המיוחס לו- מיכל צבע, תרסיסי צבע, בלונים מלאים בצבע אותם השליך למקומות שידו קצרה מלהגיע, ועוד. בתום חקירתו אמש הוא נכלא והבוקר הוא יובא בפני בית המשפט.

לאחר מעצרו, ולאור כך כי לאחרונה אירעו מספר מקרים שכאלו בעיר וניתן לכך משקל חקירתי רב, עודכנה נציגה מטעם עיריית אשדוד, עו"ד אורית אלמוזנינו-רייז, האמונה על הטיפול בתופעה פסולה זאת מטעם הרשות, על ההתפתחות המשמעותית בנושא זה.

דילוג לתוכן