מהפיכה בדואר: לחם, חלב ורישיון נהיגה בתוך "מינימרקט תמי" בסיטי באשדוד

חברת דואר ישראל פתחה סוכנות דואר חדשה באשדוד, בתוך "מינימרקט תמי" אשר שימש עד כה כמרכז מסירת חבילות ודברי דואר רשומים. מדובר באחד ממרכזי המסירה המצטיינים של דואר ישראל מבין כ- 600 מרכזי המסירה הפועלים ברחבי הארץ

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

סוכנות הדואר החדשה, שתיקרא 'סוכנות העצמאות' שנבחרה לאחר מכרז, ממוקמת ברחוב העצמאות 26 ותיתן מענה לכל תושבי האזור, לרבות לקוחות פרטיים ועסקים, ותציע את מגוון השירותים של חברת דואר ישראל. פתיחת סוכנות הדואר בתוך המינימרקט היא חלק מאסטרטגיה חדשה של הדואר לפתיחת סוכנויות דואר בתוך חנויות, כאשר אשדוד היא אחת הערים הראשונות ליישם מהלך זה. סוכנות הדואר החדשה מתווספת לסוכנויות דואר נוספות אשר נפתחו בתוך חנויות ובהן קינג סטור בבאר שבע, מגה בעיר אשר בבעלות יינות ביתן בחדרה, מחסני השוק בבאר שבע וביג שופ בירושלים.

סוכנות הדואר העצמאות אשר בתוך "מינימרקט תמי" כוללת שתי עמדות והיא תספק מגוון שירותי דואר ושירותים פיננסיים, כגון משלוח וקבלת דואר רשום וחבילות, משלוח לחו"ל, רכישת והמרת מטבע חוץ וכרטיסים נטענים, העברות כספים בארץ ולחו"ל, הפקדת כספים לכל בנק בארץ, שירותי ישיר למשרד לעסקים, העברת בעלות רכב, הנפקת רישיונות ועוד.

העיר אשדוד נמנית על הערים המובילות בהזמנת חבילות מחו"ל ובשנת 2018 דורגה במקום ה-18 בארץ בהזמנת חבילות ביחס לגודל האוכלוסייה עם 2.02 מיליון חבילות. כאשר כל תושב אשדוד הזמין מחו"ל 7.99 חבילות בממוצע. נתוני 2019 עדיין לא התקבלו. בעיר נהיגה, ועוד. אשדוד פועלות 31 יחידות למסירת דואר מתוכן 17 מרכזי מסירת חבילות ודברי דואר רשומים .

דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל אמר "פתיחת סוכנויות דואר בתוך רשתות קמעונאיות היא חלק מאסטרטגיה שמובילה חברת הדואר לשיפור השירות ללקוחות. אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם מינימרקט תמי, לרווחת תושבי אשדוד, שיאפשר לנו להוריד את זמני ההמתנה בסניפים אחרים בעיר ולספק שירות יעיל ומהיר במקום שקרוב לבתי הלקוחות. המודל של מתן שירותי דואר בתוך חנויות ורשתות, מאפשר לציבור לקבל את כל שירותי הדואר והשירותים הפיננסיים במגוון רחב של מקומות, בשעות שנוחות להם וכחלק משגרת יומם, כאשר אותם עסקים נהנים מטראפיק רב ומחשיפה ללקוחות חדשים. פתיחת סוכנות הדואר החדשה באשדוד תשפר את השירות לתושבי העיר לקראת חגי הקניות בנובמבר ודצמבר בהם יש גידול בהזמנת חבילות".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן