המשכורת הראשונה של נער בן 16 מאשדוד הושלכה לפח הזבל, אבל יש סוף טוב

דני (שם בדוי) בן 16 מאשדוד הכניס בטעות לפח המחזור את המעטפה עם המשכורת הראשונה שקיבל בחייו. לאחר שהתגלתה הטעות העירייה פנתה לחברת המחזור נגב אקולוגיה האוספת וממחזרת את כל פסולת הנייר בעיר. עובדי החברה הגיעו למתקן המחזור הקרוב לביתו של דני פתחו את מתקן המח

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

מי מאתנו לא זוכר את העבודה הראשונה שלו והתשלום הראשון שהתלווה אליה, את התרגשות והציפייה להפקיד את המשכורת הראשונה. עבודתו הראשונה של דני (שם בדוי) מאשדוד הייתה במהלך הקיץ האחרון כעוזר נגר. לפני שבועיים ניקה את חדרו, מחזר את הניירות וזרק בטעות את המעטפה עם המשכורת לסל המחזור ואחר כך למכולה בשכונה.

אחרי כמה ימים כשחיפש את המשכורת הבין שכנראה זרק את המעטפה יחד עם כל הנייר. ריקי, אמו של דני, התקשרה למוקד 106 של העירייה שפתחו קריאה והבטיחו להגיע ולרוקן את המכולה.

אתמול (יום שלישי 29/10) ריקי קיבלה טלפון ממאור חיון, עובד חברת המחזור נגב אקולוגיה שאחראי על פינוי הפחים והודיע שהוא בדרך לעזור להם למצוא את המעטפה. מאור חיון והצוות שלו חיפשו במשך זמן רב את המעטפה שהייתה בתוך אלפי ניירות שהיו בפח המחזור, הם לא התייאשו עד שמצאו את האבדה.

בפוסט בפייסבוק כתבה האמא " אנחנו רוצים להודות מעומק הלב למאור וחוסאם המקסימים על האכפתיות, האדיבות והרצון הכן והאמיתי לעזור. שימחתם אותנו מאוד"

חברת נגב אקולוגיה מטפלת בכל סוגי הפסולות, אוספת אותן ומעבירה למתקני המחזור השונים של החברה. כאמור, חברת נגב אקולוגיה אוספת וממחזרת את כל פסולת הנייר בעיר אשדוד.

דילוג לתוכן