הישג לסיעת "אשדוד תנצח" ובשורה ענקית לספורט באשדוד

בעקבות בקשתו של עו"ד אופיר לסרי שונתה שיטת חיוב הקבוצות בעיר בגין שימוש במגרשים, בכלל הענפים.

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

כידוע, בשנה האחרונה מחויבות הקבוצות על פי תמחור עלות אחזקת המגרשים – מצב בו בפועל החיובים פגעו בצורה משמעותית במצבם הכלכלי של הקבוצות – ולמעשה צעד כזה עיקר את התקצוב העירוני.

על פי חישובים שערך עו"ד אופיר לסרי, אשר קדמו לבקשתו בסוגייה, העלות ששולמה לקבוצה הייתה מעבר לתקצוב עצמו – כאשר בממצאי הבדיקה עלה כי הפגיעה נעשתה בעיקר כלפי הקבוצות הקטנות.

על פי הצעתו של עו"ד אופיר לסרי – שהתקבלה על ידי מועצת העיר – עלות חיוב המגרשים בכל השנה לקבוצה לא תעלה על 15% מכלל התקצוב העירוני של הקבוצה!!!

ד"ר אלי לחמני: "שאפו גדול לאופיר, זהו הישג נוסף לספורט באשדוד. שמח שהתושבים נהנים מהעבודה שלנו – מפני שגם מהאופוזיציה ניתן לעשות ובגדול. מי שרוצה – עושה למען הציבור. זוהי בשורה גדולה לספורט באשדוד". עו"ד אופיר לסרי: "שמח שהצעתי להקל עם קבוצות הספורט בנושא תמחור אחזקת המגרשים – הובנה על ידי חברי המועצה. עלינו לעזור לקבוצות ולא לפגוע בהן – בעיקר לקבוצות הקטנות שמקבלות תקציב קטן. אין ספק שמדובר בניצחון לספורט. בסופו של דבר, הכסף שהתפנה יסייע לקבוצות לגדול ולהצליח. אנו בסיעת "אשדוד תנצח" בראשות ד"ר אלי לחמני נמשיך לדאוג לצרכי הציבור בכל התחומים – ואת התוצאות, תמשיכו לראות בשטח".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן