המדריך השבועי לאירועי תרבות באשדוד

כל ההצגות האירועים והמופעים שיהיו השבוע בעיר

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

הצגת ילדים: ‘תהיה בריא מוריס מגי'

הצגת ילדים של תאטרון 'הקרון' -עיבוד לסיפור מאת פיליפ ס. סטיד: מוריס הוא איש קטן שמתגורר בארגז כלים בבית-מלאכה. כל בוקר הוא נוסע לעבודה בגן-החיות ופוגש את חבריו הטובים: הפיל הגמיש, הצב הזריז, הקרנף המצונן, הפינגווין שמדבר פינגווינית והינשוף שפוחד מהחושך. כמו תמיד כשמוריס מגיע, גן-החיות מתעורר לחיים: מוריס בודק, מחבק, משחק וצוחק, מעודד ומודד, מקלח ומקנח (את האף) וגם שר שיר ערש על ענף. אבל יום אחד, מוריס לא הגיע לעבודה. החיות המודאגות החליטו לעשות מעשה…סיפור על חברות לא שגרתית בעולם קטנטן מלא קסם.

יום ראשון 8.9, בשעה 17:30, בספרייה עירונית, אשדוד. טל': 08-8564280.

מופע: להקת 'אגדה'

סדרת מופעי LivePark בהפקת אגף האירועים ובשיתוף 'בטה מוזיקה' מאפשרת להרכבים ויוצרי מוזיקה מקומיים להפגין את כישוריהם מעל במה קטנה ואינטימית בפארק אשדוד ים ובאווירה משוחררת. והפעם להקת 'אגדה'-משפחת סנדלר המוזיקלית, שהשתתפה בתכנית "משפחה בהופעה" עם צביקה הדר במופע המשלב מגוון רחב של סגנונות , משירי ארץ ישראל הטובה והישנה, מוזיקה קלאסית קלה ועד ללהיטי פופ עכשוויים.

יום ראשון 8.9, בשעה 19:45 בפארק אשדוד ים . הכניסה חופשית.

תערוכת צילום: ׳פסיפס עולמי׳

פתיחה חגיגית ל'פסיפס עולמי'- תערוכה קבוצתית של מועדון הצילום האמנותי באשדוד(ע"ש זורית פאסי ז”ל): יופי המראות המצולמים בתערוכה זו הכוללים תמונות של רגעים חולפים מאתרים מיוחדים, חלקם רחוקים ואקזוטיים, וחלקם מראות מאתרים קרובים אותם הצליחו האמנים ללכוד בעדשת מצלמתם בזווית שונה ומעניינת.

יום ראשון, 8.9.19 בשעה 20:30 בבית 'יד לבנים, אשדוד.

מיזם "929”: לומדים תנ״ך

7547346234523

מידי יום שני במשך כל השנה מתכנסת קבוצת לימוד קטנה ואינטימית, לדיון והעמקה בפרקי קריאה מהתנ"ך בהנחיית ד"ר יואל שילה, חוקר במדעי היהדות ומרצה במכללה האקדמית אשקלון ובמרכז יעקב הרצוג. בשיעוריו קושר ד"ר שילה את מקורות היהדות והעבר היהודי, עם המציאות הישראלית העכשווית.

יום שני, 10.9.19 ,בשעות 18:00-19:30 במוזאון לתרבות הפלשתים ע"ש קורין ממן, אשדוד. טל׳. 08-6224799

תיאטרון ילדים: 'שבת הזהב'

868648478

בביצוע תאטרון אורנה פורת: יוסף הצנוע והנדיב עובד קשה לפרנסתו אך לא שוכח תמיד לעזור לאחרים, בניגוד לשכן שלו שהוא עשיר מאד וגם קמצן גדול. יום אחד השכן חולם שכל כספו נלקח ממנו ועובר לשכנו – ליוסף. השכן, שנבהל מהחלום, ממהר להחליף את כל כספו במטיל זהב אותו הוא שומר מכל משמר, ובלבד שחלומו לא יתגשם. בעוד השכן עוסק בתחבולות שונות כדי להרחיק את יוסף ממטיל הזהב, יוסף ממשיך לנהוג בדרכו השקטה והצנועה ולפזר מסביבו רק טוב, עד לסוף המפתיע. האם חלומו של השכן יהפוך למציאות? האם יוסף העני יזכה בעושר הגדול? ומה חשוב יותר – העושר או האושר? ההצגה חושפת בפנינו את הרווח בנתינה לאחר ובעזרה לזולת, ומלמדת אותנו על צניעות והוקרת תודה על מה שיש לנו.

יום שלישי, 10.9 בשעה 17:30, במרכז קהילתי 'דקל', רובע ט״ו, אשדוד. טל׳. 08-8668634

מופע מחווה ל׳רינגו׳

64267473536

איל פרץ ולהקתו מארחים שלל מוזיקאים מקומיים במופע הצדעה לדוד מלכה ז"ל, הלא הוא הילד הנצחי של הבלוז באשדוד ומי שהיה אושיה מוזיקלית יוצאת דופן בחיי העיר. אמנים אורחים: איל פרץ ולהקתו, רונן הרוניאן, ליז ממן, זילבר חזן, דורית מלכה, מקסים אסרף מהלהקה המיתולוגית 'אצבעות הזהב', רפאל בן אברהם, אלי קורן (אלביס האשדודי) חני טל, עמק עמרמי.

יום חמישי, 12.9, בשעה 20:00, במרכז קהילתי 'דיונה', אשדוד. טל׳. 08-8648585

דילוג לתוכן