טובי המומחים של קפלן מגיעים למרפאות הכללית באשדוד

מנהלי מחלקות וטובי המומחים בעלי שם מהמרכז הרפואי קפלן החלו לאחרונה להעניק ייעוץ רפואי במגוון תחומים רפואיים באופן קבוע ללקוחות שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי החדש באשדוד

צילום: DEPOSIT PHOTOS
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

המרכז הרפואי אשדוד של כללית התחדש לאחרונה במומחים בכירים בתחומם מהמרכז הרפואי קפלן במגוון רחב ביותר של תחומי רפואה הנוגעים לכל אחד מאתנו בחיי השגרה. בכך, מעניקה כללית מעטפת מלאה ומקצועית לכלל תחומי הבריאות במרכז רפואי חדשני ומודרני אחד הכולל ארבע קומות המשתרעות על שטח של כ – 7300 מ"ר תחת קורת גג אחת ומרכז מגוון רחב של שירותים רפואיים ומכונים משוכללים עם מיטב המומחים והטכנולוגיה המובילים בארץ ובעולם.

בין המומחים החדשים מקפלן ישנם רופאים בעלי שם בינ"ל בזכות הידע המקצועי בתחום התמחותם מהמתקדמים בעולם והיחס האדיב והאמפתי למטופלים, ביניהם מנהלי מחלקות בעלי שם עולמי בתחומם, כגון פרופ' דן לייבוביץ, מנהל המחלקה האורולוגית, פרופ' יונה קוסאשווילי, מנהל המערך האורתופדי, ד"ר ליאון פולס, קרדיולוג בכיר ומנהל יחידת הצינתורים, ד"ר ויקטור קוראקין, כירורג בכיר במרכז השד, ד"ר יניב שילה וד"ר עדי סובול, מומחים בכירים באורולוגיה, ד"ר עמיחי רוזנצווייג, מומחה אורתופדיה בהחלפות מפרק ירך, ובתחום הכירורגיה הפלסטית מייעצים ומנתחים מומחים בכירים ד"ר יואב אברהמי, ד"ר רון פישל וד"ר דוד בן הרוש.

פרופ' דן לייבוביץ', מנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי קפלן, מסביר כי כמו מנהלי מחלקות ומומחים בכירים אחרים מקפלן, הוא שמח מאוד להגיע יחד עם רופאי המחלקה למרכז רפואי אשדוד של כללית ולקיים מרפאה מייעצת אורולוגית במטרה לראות מטופלים עם בעיות מורכבות שאורולוגים בקהילה מבקשים להתייעץ לגביהם, זאת כמומחה מוביל בתחום של סרטן באורולוגיה והניתוחים הנלווים אליו. "אני מגיע לכללית אשדוד כדי לסייע לקבל החלטות וכדי לכוון את החולים הזקוקים לכך להמשך טיפול במחלקה האורולוגית בקפלן. מרפאה זו שלי נותנת הזדמנות לקבל שירות רפואי מקצועי מעולה למי שזקוקים לכך ללא עלות כספית ומבלי לעזוב את אשדוד", הוא מסביר את היתרונות.

ד"ר דוד דרוול, מנהל המרכז הרפואי החדש באשדוד, אומר כי מדובר במהפכה שירותית עבור תושבי אשדוד המבוטחים בכללית. "איגדנו תחת קורת גג אחת מפוארת וחדישה מומחים בתחומי רפואה שונים מבית החולים קפלן, בכל תחום בריאות שבו יפנו ובכל טווחי גיל עם מענה מיידי, זמין ואיכותי", הוא מסביר. "אנו מקפידים תמיד להיות נגישים ושירותיים עם הפנים לתושבי אשדוד תוך שמירה על קשר חם עם בית חולים קפלן ועם כל בתי החולים באזור. זו לא פחות ממהפכה בתחום הרפואה באשדוד !".

דילוג לתוכן