16 חובשים ונהגי אמבולנס חדשים למד"א באשדוד

בטקס הסיום בתחנת מד"א באשדוד, קיבלו החובשים החדשים, מדי מד"א, תעודה הסמכה ותיקים עם ציוד רפואי מתקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

בתחנת מד״א אשדוד סיימו 16 חובשים ונהגי אמבולנס וקיבלו הסמכה. בקורס שנמשך כחצי שנה, למדו המתנדבים החדשים הגשת עזרה ראשונה, ביצוע פעולות החייאה ושימוש בדפיברילטור, טיפול במחלות ופציעות שונות, כיצד ליילד נשים שכורעות ללדת, נהיגה מבצעית, הפעלת מערכות אמבולנס, ניהול זירות אירועי רבי נפגעים, ועוד.

בטקס הסיום, שהתקיים בתחנת מד"א באשדוד, קיבלו 16 החובשים החדשים, מדי מד"א, תעודה הסמכה ותיקים עם ציוד רפואי מתקדם שבעזרתו יוכלו להציל חיים ככונני תגובה מיידית בדקות הראשונות עד להגעת האמבולנסים של מד"א למקום

חובש רפואת חירום ונהג אמבולנס במד"א אבי אנגל, שסיים את הקורס, אמר: "הייתי מתנדב במד"א בנעורי, עשיתי הפסקה של תשע שנים ועכשיו חזרתי כי זה בער בי, הבנתי שההתנדבות במד"א גורמת לי להיות משמעותי בחברה, אני נמצא לא מעט בדרכים ורואה הרבה תאונות בכבישים. אני רוצה להיות הגורם המוסמך שיכול לעזור בסיטואציות האלה".

חיים קרדי, מ"מ מנהל מרחב לכיש במד"א: "אני מברך את הנהגים החדשים על הצטרפותם למשפחת מד"א וגאה בכל אחד מהם. עבודתם חיונית ונחוצה למען הצלת חיי אדם ובכוחם להעניק שירותים רבים ומגוונים – החל מנהיגה מבצעית בתנאים לחץ קשים, ועד להגשת עזרה רפואית דחופה".

דילוג לתוכן