מאבטח בית החולים ׳אסותא׳ סייע לאישה בהריון ללדת

שגיא שטרן משמש מאבטח של ׳צוות 3׳ בבית החולים ׳אסותא׳ באשדוד. בהיותו בעמדת בכניסה בבית החולים במהלך המשמרת, הוא זיהה יולדת שהחלה בתהליך הלידה בשער בית החולים והחל לסייע לה בלידה

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

ב-בחודש שעבר, התייצב שגיא שטרן המשמש כמאבטח בבית החולים ׳אסותא׳, בעמדה בכניסה לחניון הראשי של ביה"ח. במהלך המשמרת, הגיעה יולדת לחניון, עם בטן הריונית. שטרן זיהה כי היולדת, אדוה, החלה בלידה פעילה. הוא הגדיל ראש ועשה ככל שביכולתו בכדי לסייע לה במהירות. הוא פתח את השער לכניסה למיון והזמין במקביל בקשר צוות לעזרה. הצוות מיד הגיע וסייע יחד עם שגיא ליולדת לצאת מהרכב ולהגיע לחדר הלידה.

היולדת ילדה תוך רבע שעה בן בריא. היא התרגשה מהמענה יוצא הדופן של בית החולים ובחרה לציין במיוחד את שגיא. "מעל הכל ברצוני לציין את המאבטח שהיה בעמדת הכניסה לחניון הראשי של בית החולים הוא מיד הבין עניין", סיפרה היולדת.

בסוף שבוע שעבר הוזמן שגיא המאבטח למשרדי הנהלת ביה"ח שם חיכו לו מנכ"ל ביה"ח פרופ' חיים ביטרמן, עזר חזן מנהל התפעול של ׳אסותא׳, אסף בוארון מנהלו הישיר של שגיא ויתר חברי ההנהלה. הם הפתיעו אותו עם תעודת הערכה, שי צנוע, שבחים ומחיאות כפיים.

שגיא שהתרגש מהמחווה אמר: "אני בסך הכל עשיתי את העבודה שלי. שמח שיכולתי להיות ברגע הנכון בזמן הנכון ולסייע".

מנהלו אסף בוארון גם החמיא לעובד שלו: "אני גאה בשגיא על הגדלת הראש, התפקוד המהיר והאנושיות. רק כך אני מצפה שצוות המאבטחים שלנו יתנהל".

דילוג לתוכן