עובדי כללית מתגייסים ליום המעשים הטובים

גם עובדיו קופות החולים והמרפאות של קופת חולים כללית באשדוד הצטרפו ליוזמה המרגשת של יום המעשים הטובים

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

הרופאים, האחיות, הרוקחים ועובדי המינהל בכללית אשדוד לבשו היום (שלישי) בגדי עבודה וחולצה של יום המעשים הטובים והחלו בעבודות צביעה, תיקונים, התקנת תאורה וגינון בשני מתקנים בעיר אשדוד שנזקקו לכך: אגודת ניצן לקידום אנשים עם לקויי למידה והאגודה לבריאות הציבור שמעניקה שירותי שיקום תעסוקתיים לאוכלוסיות מיוחדות. במהלך הצביעה אף פגשה נציגת ניצן את הרופאה שמטפלת בנכדיה במרפאת כללית במרכז הרפואי החדש באשדוד.

724bec8c f4e7 49aa 8b08 137068b82d0a

826c17cb 52aa 4384 a501 288d4838b5a5

בימים האחרונים יצרה רינה בן יוסף, מנהלת אדמיניסטרטיבית של מינהלת אשדוד, קשר עם מנהלי האגודות על מנת להגיע עם מתנדבים רבים של כללית, ביניהם רופאים ואחיות, על מנת להפוך את המתחמים לחדישים ונעימים יותר עבור האנשים שמגיעים לטיפול.

"הפניה שלנו נענתה בהתרגשות רבה בקרב נציגי האגודות ואנחנו הגענו הבוקר עם התלהבות ורצון טוב לעשות טוב", היא הסבירה. הצוותים צבעו את כל החדרים במתחמים, עשו תיקונים, התקינו תאורה חדשה, מילאו ציפויים לדלתות ולבסוף – שתלו זרעים ושתילים בגינות הירק.

סמדר, נציגת אגודת ניצן, אמרה בהתרגשות כי עובדי כללית אשדוד מגיעים כל שנה על מנת לחדש את המתחם ולהפריח בו רוח טובה והילדים מגיעים ורואים חדש בעיניים וצמחיה פורחת בגינה. "בהזדמנות זו אני גם סוגרת מעגל כי ד"ר סופיה גרמן המופלאה שהגיעה להתנדב היא רופאת הילדים של נכדיי והמסירות והשירות האדיבים שלה הם מדהימים. אז תודה רבה לך דוקטור…."

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן