חשד: תושב אשדוד ביקש עזרה מהשכנה – וביצע בה עבירות מין

תושב אשדוד (37) עצור מזה מספר ימים בידי משטרת ישראל וזאת בחשד לביצוע עבירות מין תוך אלימות בשכנתו, מטפלת זרה ממולדובה בשנות השלושים לחייה, לאחר שביקש את עזרתה בהפעלת מכונת הכביסה בדירתו. החשוד מכחיש בחקירה את המיוחס לו אך חוקרי המשטרה הצליחו להפריך את גרס

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

בתאריך 9.2 נעצר על ידי שוטרי הסיור מתחנת המשטרה בעיר אשדוד חשוד בעבירות מין בשכנתו לאחר שהיא התקשרה למוקד 100 ודיווחה על האירוע. צוות הסיור שהגיע למקום תשאל את המתלוננת ולאור פרטים שמסרה ביצע את מעצרו של החשוד ששהה בדירתו בקומה מעל. הוא הועבר לחקירה במשטרה ומעצרו הוארך לבקשת חוקריו במהלך ימים אלו, עד יום חמישי הקרוב. השבוע הוגשה הצהרת תובע לבית המשפט על כוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום.

מחקירת המקרה ועדויות שנאספו עולה כי יום קודם למעצרו הגיע החשוד אל המתלוננת (32) וביקש ממנה ג'ל כביסה ובהמשך לכך אף ביקש את עזרתה בהפעלת מכונת הכביסה שבדירתו. לאחר שזו נעתרה לבקשתו מתוך שכנות טובה, ניגשה לדירתו והפעילה עבורו את המכונה, חזרה לה אל דירתה. כשעה לאחר מכן הגיע שוב החשוד אל ביתה וטען כי יש בעיה עם מכונת הכביסה שמרעישה באופן חריג וביקש שתיגש עמו שוב לדירתו. לאחר שנכנסו לדירה נעל החשוד את דלת הבית והחל תוקף את שכנתו תוך שמושך את שערה בחוזקה ונוקט נגדה באלימות של ממש. בהמשך לכך ביצע בה החשוד מעשים מגונים לרבות מעשה סדום כשהיא כל העת מבקשת ממנו לחדול. לאחר מעשיו עזבה הקורבן את דירתו ושבה אל ביתה.

בחקירתו של החשוד זה הכחיש את המיוחס לו ומסר גרסתו בפני חוקריו. חוקרי המשטרה שבדקו את טענותיו של החשוד הצליחו להפריך את גרסתו וטענותיו השונות תוך שממצאי החקירה הוטחו בפניו אך זה בחר להמשיך ולהכחיש את החשדות המיוחסים לו. לאחר שמעצרו הוארך לבקשת המשטרה בבית המשפט מעת לעת, ביום שני הוגשה הצהרת תובע, כאמור, על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ומעצרו הוארך עד היום (חמישי).

דילוג לתוכן