125 כוכבי יופי לגבעת ושינגטון

קריית החינוך גבעת וושינגטון זכתה, בפעם ה- 25 ברציפות, בחמישה כוכבי יופי בתחרות "קריה יפה בישראל יפה"

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

קריית החינוך גבעת וושינגטון, זכתה השבוע ב- 5 כוכבי יופי בתחרות ""קריית חינוך יפה ומקיימת בישראל יפה", זו השנה ה-25 ברציפות.

בין הקריטריונים נבחן ניקיון הקריה, השילוט ומחזור אשפה, הגברת המודעות לאיכות הסביבה, בטיחות התושבים, בנייה ושימור פינות נוי וכן טיפוח הריאות הירוקות בקריה, תוך כדי הקפדה על מניעה של מפגעים סביבתיים וחזותיים והנעת תהליך של שיפור מתמיד באיכות חיי תושבי המקום, הסטודנטים והתלמידים, תוך שיתוף פעולה מלא של ציבור התושבים .

תחרות קריה יפה ומקיימת בישראל יפה, שהתקיימה בחסות משרד הפנים ובמעמד שרת הפנים איילת שקד הינה אחת מהבולטות ביותר שבתחרויות המועצה לישראל יפה. היא נערכת מדי שנה החל משנת 1993, ומשתתפות בה ערים, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות וישובים במועצות אזוריות, המתמודדות על קבלת כוכבי היופי של המועצה, כל אחת לפי סיווגהּ.


יקי סעדה, מנכ"ל קרית החינוך גבעת ושינגטון: "סביבת לימוד ירוקה ומטופחת משפיעה בהכרח על איכות ההוראה והלמידה, ולכן אנו, עם צוות אחזקה וגינון מסור וחרוץ, משקיעים בהתמדה בפיתוח ובטיפוח של הסביבה, הגינות, המבנים ומוסדות החינוך בקריה לרווחת התלמידים והצוות החינוכי".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן