תערוכת הצילומים הגדולה בישראל: אשדוד, העיר הישראלית

התערוכה, המונה 200 תמונות, מוצגת במרחב הציבורי בעיר על גבי שלטי חוצות, אוטובוסים ובחוברת דיגיטלית, עם שמותיהם של הצלמים

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

לפני כחודש, יזמה עיריית אשדוד קול קורא לתושבי העיר, במטרה ליצור תערוכת תמונות ייחודית, מתמונות שצילמו תושבי אשדוד ברחבי העיר. התערוכה, שלקראת יום העצמאות, הוצבה ברחבי העיר, נוצרה לבקשתו של ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, ורצונו לתת במה לתושבי העיר שמצלמים להנאתם את חיי היום-יום של העיר.

במסגרת מיזם הצילומים של אשדוד, נשלחו מאות תמונות של תושבי העיר, המשקפות מנקודת מבטם האישית והייחודית את הדרך שבה אשדוד נראית מבעד לעדשת המצלמה – באמצעות זווית מיוחדת, פריים שנתפס מהאוויר, מהים או מהיבשה.


התערוכה, המונה 200 תמונות, מוצגת במרחב הציבורי בעיר על גבי שלטי חוצות, אוטובוסים ובחוברת דיגיטלית, עם שמותיהם של הצלמים. התמונות המוצגות בתערוכה משקפות את הפסיפס המיוחד של העיר הישראלית, המעוטרת בחופי זהב מדהימים, שקיעות מרהיבות, חיי לילה תוססים, מטעמים משלל תרבויות ועדות, מבנים אדריכליים, אתרים היסטוריים, מרחבי טבע ויצירות אומנות.

ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי: "העיר אשדוד ידועה בנופיה התרבותיים, בפסיפס האנושי המגוון ובשילוב של עבר לצד הווה ועתיד, המעניקים לה ללא ספק את התואר – העיר הישראלית. בתערוכת התמונות, מציגים תושבי העיר את יופיה של העיר מזווית מבטם האותנטית של תושבות ותושבי העיר".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן