תלמידי אשדוד בהפגנה מול העירייה: תאפשרו לנו נשפי סיום

יו"ר מועצת התלמידים באשדוד מזמין את תלמידי אשדוד להפגנה:"מי שחשוב לו מוזמן, בשם תלמידי יב באשדוד ובכל הארץ נעשה הפגנה..נעמוד על הזכות שלנו". העירייה:"ליבנו עם התלמידים"

צילום: אלי מועלם. נשף במקיף ג בשנה שעברה
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

איתי כהן תלמיד י, במקיף ו יו"ר מועצת התלמידים באשדוד ביחד עם חברים מארגנים הפגנה בחמישי מול בניין העירייה ודורשים מראש העיר דר יחיאל לסרי לאפשר להם לקיים נשפי סיום באמפי פארק באשדוד.
"12 שנים אנחנו מחכים למסיבת סיום ולנשף, ותכלס מה אנחנו שונים. מועדנים שמתכנסים 1000 איש באישור משרד בריאות ו״שומרים על ההנחיות״.
לבריאותו הכי קל לבטל את הנוער ולהסיר אחריות מהכתפיים, כי תמיד נלך אחרי מה שהגדולים יגידו.
אז לא עוד, 12 שנים לימדתם אותנו ״להסתדר לבד״ שניהיה גדולים, אז תודה ואנחנו מספיק גדולים כדי להפגין.
מי שחשוב לו מזומן, בשם תלמידי יב באשדוד ובכל הארץ נעשה הפגנה..נעמוד על הזכות שלנו".


אשדוד
יום חמישי 11.6
רחבת העייריה באשדוד
16:00
איתי:"תגיעו עם משרוקיות שרשראות זמבורות שנעשה רעש ושישמעו אותנו. מבקשים מכל המפגינים להגיע עם מסכות ולהתנהג בהתאם להנחיות. חשוב מאוד בלי חסימות כבישים בלי התנהגות אלימה שתוציא אותנו רע בפני מקבלי ההחלטות"

מעיריית אשדוד נמסר:

ליבנו עם תלמידי כיתות י"ב המסיימים את חוק לימודיהם ומבקשים לערוך את מסיבת הסיום המסורתית. לצערנו, אנו נמצאים עדיין בתוך משבר וכולנו כפופים להנחיות משרד הבריאות ולכללי ההתנהגות שנועדו לשמור על בריאותנו במאבק נגד התפשטות הקורונה.

ראש העיר ביקש לבחון האם מדובר בהנחייה גורפת או שהיא מאפשרת סוג של אירוע שגם אם לא יהיה באופן בו היינו מורגלים, הוא יוכל להתקיים תחת הקפדה וכללים שנועדו להבטיח שמירה מפני הידבקות.

ככל שתוצאות הבדיקה יאפשרו קיום אירוע באופן כלשהו, אנחנו נהיה הראשונים לברך על כך.

דילוג לתוכן