תכירו את המהנדסות והמהנדסים החדשים

379 בוגרים מאשדוד קיבלו את התואר המיוחל בטקס מרגש הוענקו תעודות לבוגרי תואר ראשון ושני בהנדסה ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון

דור חדש של מהנדסות ומהנדסים.
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

בטקס מרגש הוענקו תעודות לבוגרי תואר ראשון ושני בהנדסה ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון באשדוד. במהלך הטקס 379 בוגרים קיבלו את התואר המיוחל והם מצטרפים ל-508 בוגרים שקיבלו אותו בטקס בקמפוס בבאר שבע לפני כשבועיים.  הערב נפתח בחלוקת גלימות וכובעי סיום לבוגרים ובתהלוכת הבוגרים המסורתית. אחר כך, התקיימה תהלוכת ראשי הסגל האקדמי והושר ההמנון הלאומי התקווה.

הטקס נערך במעמד פרופ' שמעון לויצקי, נשיא המכללה, פרופ' יהודה חדד, רקטור ומייסד המכללה, פרופ׳ אלי אברמוב, נציג הוועד המנהל של SCE המכללה האקדמית להנדסה אשדוד וד"ר יחיאל לסרי, ראש העיר אשדוד. בשם מסיימי התארים נשאה נאום נועה חנימוב, נציגת הבוגרים והבוגרות. אורנה פסח, מנהלת תוכנית המלגות IMPACT של ארגון ידידי צה״ל בארה״ב FIDF, זכתה בטקס לכבוד מיוחד וקיבלה מרקטור המכללה ״תואר לשם כבוד״ על עשייתה למען החברה והסטודנטים בישראל.

כ-15% מכלל המהנדסים במדינת ישראל מוכשרים בקמפוסים של המכללה באשדוד ובאר שבע. על פי נתוני הלמ"ס לחודשים פברואר-אפריל שהתפרסמו בשבועות האחרונים, חסרים יותר מ-8,700 מהנדסים בישראל, עלייה של 1% לעומת נתוני ינואר-מרץ.

הטקס מתקיים לאחר שבימים האחרונים הודיעה המכללה שהיא תמשיך לפעול בעיר אשדוד, לאחר שהתקבלה החלטה משותפת עם העירייה להמשיך ולקדם את הקמת קמפוס המכללה ברובע האקדמי המיוחד המוקם בעיר.

פרופ' סמיון לויצקי, נשיא המכללה, אמר בטקס: ״שנת הלימודים הזו איננה ככל השנים. הימים האלה עומדים בצילם של אירועי השבת השחורה, כשאנו ממשיכים להתמודד עם מצב של מלחמה מתמשכת, אובדנים קשים בגוף ובנפש, מאות חטופים, מאות אלפי עקורים מבתיהם, ואתגרים מורכבים של שיקום והחלמה. בתוך הקושי הרב, הערב הזה הוא סמל חשוב וחיוני לשיקום ולריפוי של כולנו. סמל למבט קדימה, להחלטה לעמוד על הרגליים ולהמשיך להצמיח ולטפח את החברה הישראלית ואת דור העתיד שלנו״.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן