תכירו את האשדודי שנכנס לבית ׳האח הגדול׳: שחף רז

ביום שלישי השבוע, עלו בזה אחר זה, מתמודדי בית ׳האח הגדול׳ לשנת 2022. אחד מהם הוא אשדודי במקור: שחף רז (33), עובד במשרד הפרסום ׳מקאן אריקסון׳ בתל אביב, שסיפר על ילדות קשה ריבים קשים בין ההורים ״הילדות הזאת גרמה לי קצת להיות בן אדם שלא מאפשר לעצמו לאהוב עד הסוף, או להרגיש עד הסוף או להיפתח עד הסוף, מתוך איזשהו חשש של להיפגע״

צילום: מיכה לובטון
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

״אני בן אדם בסקאלה יחסית נמוכה של רגשות, אני גם יודע שאני יחסית אטום, אני פשוט רוצה להרגיש״, כך חשף שחף רז, אשדודי לשעבר, את השתתפותו בבית ׳האח הגדול. שחף הינו  רווק עוסק בפרסום ועובד באחד ממשרדי הפרסום הגדולים ׳מקאן אריקסון׳. שחף סיים את לימודיו בתיכון מקיף ג׳, וחבריו לספסל הלימודים מספרים על בחור שהיה תלמיד חכם, שקט ורגיש בצעירותו.

כשנשאל מדוע הגיע להשתתף בתוכנית הריאלטי ״האח הגדול״, הוא השיב “אני באתי לפה כדי לנסות ליצור חברים". כמו כן, סיפר שחף על עצמו ״אני בן בכור. ההורים שלי התגרשו, שזה קורה. אבל עד שהם התגרשו היו בערך 10 שנים של אווירה לא נעימה בבית בלשון המעטה. אולי רגעים בודדים, אם בכלל של חיבה בין ההורים שלי. כשהייתי בן שש בערך הייתי עד לריב מאוד גדול בבית. לא יכולתי להכיל את זה ואני פשוט התפוצצתי בבכי, צרחות. ילד בן שש שעולמו חרב עליו. התא המשפחתי הקרוב  מתפוצץ לך כאילו, מול העיניים. אבא שלי יצא מהבית, אמא שלי לקחה אותי, חיבקה אותי. היא בכתה, אני בכיתי. שם השתנה משהו, בהבנה שלי על הבית. על העולם. זה היה רגע מאוד קשה. ברור לי שהילדות הזאת גרמה לי קצת להיות בן אדם שלא מאפשר לעצמו לאהוב עד הסוף, או להרגיש עד הסוף או להיפתח עד הסוף, מתוך איזשהו חשש של להיפגע.

כשנשאל האם זה בא לידי ביטוי גם בזוגיות? שחף נחנק, וביקש מים ואמר: ״רק לדבר על זוגיות מחניק אותי… אני פשוט רוצה מישהי שתגרום לי להרגיש אליה כמו שלא הרגשתי". כשנשאל האם ירצה להיפתח בבית האח לזוגיות, הוא השיב “אני פתוח לגמרי. זה מאוד מרגש, הדבר הזה".

עיריית אשדוד נידבה כמה טיפים: ״אל תהיה כבד. תזרום עם הדיירים״

כמה שעות לפני כניסתו לבית ״האח הגדול״, פרסמה עיריית אשדוד בעמוד הפייסבוק על העובדה שאשדודי אמור להכנס לבית ״האח הגדול״ ואף נידבה כמה טיפים עבורו.. ״אז לפני הכל אנחנו רוצים לברך אותך, לאחל לך בהצלחה ולהגיד לך שאנחנו סמוכים ובטוחים שתייצג אותנו בכבוד

ובדיוק בשביל זה – הכנו לך מדריך קטן של "עשה ואל תעשה" בבית האח הגדול, וכן – הוא באשדודית מדוברת:

עשה״, נכתב בפוסט:

1. אם מתפתח בבית סיפור אהבהבים תנסה לזכור ששם זה לא ׳העיגולדים׳. טוב, זה לפעמים קצת כן – אבל עם מצלמות חביבי. אז בקלאס ועם דיסקרטיות.

2. תבשל בבית כמה שיותר – וטעיםםם! תזכור – חריימה מנצח לעולם לא מדיחים.

3. תגיד להם שאתה יודע להכין חצ׳אפורי, או שעבדת ב״פסקאדו״.. גם אם אתה לא. ותעשה להם טיזינג. הם לא ידיחו אותך בחיים.

4. תהיה כלי. תהיה אותנטי. תפתיע אותם. תביא להם ז׳רגון שהם לא שמעו עדיין או שתביא אותה ביציאה של משהו שמייחד רק אותך. או שפשוט תסביר להם מה זה כלי. הם יתלהבו ממך וכל העונה יגידו ״אהה אהה, יא כלי״. זה יחזיק ללפחות שבועיים.

אל תעשה:

1. בבריכה בבקשה בלי ספידו. לא – אנחנו לא בחוף ״לידו״.

2. אל תהיה כבד. תזרום עם הדיירים, עם המשימות ועם האווירה בבית. פיכואים מדיחים מהר מאוד.

3. כשאתה רב עם אנשים אל תגיע לקצה וגם אל תהיה דבע. תדע מה להגיד ומה לא ותזכור תמיד איפה הגבולות שלך.

4. אל תתגעגע יותר מידיי הביתה. אנחנו נהיה פה. המיליון נשאר שם.

ואם אתה מי שאנחנו חושבים שאתה.. אז אין ספק שהולך להיות מעניין רצח

אתה הולך ל״אח הגדול״, אבל אתה אח שלנו!

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן