תיעוד חריג מאשדוד: עבריינים הזמינו חשפניות לבית מלון והכו את המנהל שלהן

החשפניות הצעירות חשו מאוימות וביקשו לעזוב את החדר באופן מיידי, אבל שני העבריינים סירבו בתוקף לתת להן לעזוב לאחר שטענו שהם ששילמו מראש על המופע ורצו תמורה בעד כספם

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

זה קרה בשבוע שעבר בשעת לילה מאוחרת בבית מלון באשדוד: שלושה עבריינים תושבי העיר המזוהים עם ארגון פשיעה גדול באזור לכיש שכרו סוויטה יוקרתית, ומעט אחרי חצות הזמינו לחדרם שתי חשפניות. עם הגעתן של הנשים לחדרם יחד עם המנהל שלהן, השתיים נכנסו לסוויטה והמנהל נשאר מחוץ לחדר עד לסיום "המופע".

אלא שכמה דקות לאחר מכן הכל השתבש לאחר שהחשפניות הצעירות חשו מאוימות וביקשו לעזוב את החדר באופן מיידי, אבל שני העבריינים סירבו בתוקף לתת להן לעזוב לאחר שטענו שהם ששילמו מראש על המופע ורצו תמורה בעד כספם. "הם רצו שנעשה כל מיני דברים שלא רצינו, ואחרי שסירבנו הם לא נתנו לנו לצאת מהחדר", סיפרו הצעירות בעדותן במשטרה. "ממש פחדנו שהם יעשו לנו משהו אז מיד סמסנו לבוס שלנו".

הבוס, שכאמור חיכה מחוץ לחדר, מיהר להיכנס פנימה, ביקש מהצעירות לעזוב את המקום, ובאותו רגע התחיל כאוס שנמשך דקות ארוכות; העבריינים דרשו ממנו את כספם על המופע שלא קיבלו, ואחרי שהאחרון סירב, הם התנפלו עליו במסדרון והחלו להכות אותו בזמן שהחשפניות המבוהלות נמלטו מהמקום.

"אחד מהם תקף אותי בחפץ חד ושניהם בעטו בי ונתנו לי אגרופים בכל הגוף בגלל שאמרתי לחשפניות לעזוב את הסוויטה. ניסיתי לברוח לכיוון המעלית אבל הם המשיכו להכות אותי", סיפר הגבר בעדותו במשטרה לחוקרי תחנת משטרת אשדוד.

מיד לאחר שהצליח להימלט מבית המלון, הגיע הגבר לבית החולים וולפסון לקבלת טיפול רפואי, שם התברר שהוא סובל מדימומים וחתכים שונים בכל חלקי גופו והוחלט לאשפז אותו להמשך טיפול. בהמשך, לאחר שהמשטרה הוזעקה לבית המלון, היא הצליחה לאתר שניים מהעבריינים שהיו בחדר אחרי שהשלישי ירד למחתרת, ומחקירת המשטרה התברר כי השלושה היו ככל הנראה תחת השפעת אלכוהול.

"פעלנו מתוך הגנה עצמית. הוא זה שהיכה אותנו", טענו החשודים בפני החוקרים, אך מתיעוד של סרטוני מצלמות האבטחה בבית המלון התברר כי הם אלו שתקפו ראשונים את מנהלן של החשפניות. אחרי שהשניים נשאלו כיצד ייתכן שהמתלונן תקף אותם אך המצלמות מוכיחות אחרת – הם התעקשו שפעלו מתוך הגנה עצמית, ואחד מהם אף טען שבכלל ניסה להפריד בין חברו לבין המתלונן.

שלוחת התביעות במשטרת מרחב לכיש מטעם חטיבת התביעות במשטרת ישראל הגישה בימים האחרונים כתב אישום נגד השניים לבית משפט השלום באשקלון. השניים נאשמים בעבירות של פציעה בצוותא, כשאחד מהם מואשם בהפרת הוראה חוקית שכן הוא היה אמור לשהות במעצר בית בתיק פלילי אחר בו הוא נאשם והפר אותו.

פקד ריקי ממן, קצינת החקירות בתחנת משטרת אשדוד, ציינה כי מדובר באירוע חמור ביותר שנגמר בנס ללא נפגעים. "הבנות חשו מאוימות וביקשו לעזוב את החדר במלון. כאשר הבוס שהסיע אותן נכנס לחדר, העבריינים התנפלו עליו וגרמו לו לחבלות קשות", ציינה פקד ממן.

התביעה המשטרתית דרשה מבית המשפט להאריך את מעצר השניים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם שכן הם מהווים בהתנהגותם סכנה לשלום הציבור, ולבסוף אכן הוחלט שהשניים ישארו במעצר עד להודעה חדשה. סנגורם של השניים, עו"ד נס בן נתן, ציין כי רק לאחר שיעיין בחומר הראיות בתיק יוכל למסור את תגובתו בעניין.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן