תחזית אסטרולוגיה שבועית 19.4-25.4-2024

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

טלה

החג וחול המועד ישרו בכם שמחה. באורך פלא הסתדרתם מבחינה כספית. הצעה כלשהי שמאחוריה תעסוקה או כסף בדרך אליכם. אתם עדיין מתגעגעים לדמות חשוב/ה מן העבר. הפנויים הרווקים: כוחות עליונים מאפשרים לכם חופש פעולה, מותר וזה יהיה מבורך לבצע מהלכים רומנטיים ולסגור על מגורים ועל קשרים לטווח הארוך- מיד לאחר ימי החג. לא יזיק לכם להתכוונן לשמיים על מנת לקבל עזרה מבורא עולם. הזמן לחשוב על לתת לאחרים ועל ידי כך לגלות את הדרך לבטא את אישיות הטלה הטהורה שלכם.

שור

אווירת החג תרעיף עליכם אופטימיות. גבשו את עמדתכם כלפי המשפחה. ההזמנה המיוחדת לביקור אותה קיבלתם, תקפה לכול החודש, נצלו אותה מבלי להתבייש. ייתכנו שיחות נפש בפורום מסוים סביב תכניות מגירה כלכליות. געגועים חוזרים למחזר/ת מן העבר או לקשורים לעברכם הקרוב/רחוק. הזמן לחשוב על להשתבץ בתחומי הכשרה ולימוד ולהגשים חלומות אותם הזנחתם בחלקם מאחור. טיפ: שמרו על קשר עם חברים וותיקים וראויים. השבוע תרגישו מדוכדכים כנראה יש לזה קשר ישיר למצב הרוח הכללי. אל דאגה,  בקרוב יהיה בסדר.

תאומים

אתם עומדים לחוות זמני איכות הקשורים למשפחה ולחברים. אווירת החג נטעה בכם תחושה של אופטימיות ושל מודעות עצמית למשפחה ולמסורת. יד נעלמה עוזרת לכם להרים את עצמכם מעל המים. זוגיות ורומנטיקה: הצעדים בכיוון שלום בית היו נכונים אבל אתם זקוקים לגישור חיצוני. תכננו טוב יותר את הצעדים הכלכליים על מנת למנוע נפילה. התנהגו כאחראים, הפעילו את ההיגיון הקר והידוע שלכם, הימנעו מהימורים מסוכנים: בבורסה, בקריירה בעסקים ובקשריכם הסודיים. חול המועד ימלא אתכם בשלווה שמזמן לא פקדה אתכם. כוונו תפילה זכה לשמיים.

סרטן

בחג ובחול המועד: תחושה התעלות שמזמן לא חשתם. ממש בקרוב תזכו בהצעות ראשונות מכווני: קריירה, רומנטיקה, חברויות ועבודה, אותם תבחנו בקפידה. ניצוצות ראשוניים של תזוזת פרויקט עסקי-קיים, או תעסוקתי חשוב אחר, ימלאו אתכם באופטימיות זהירה. בסך הכול החג עשה ויעשה לכם רק טוב ואור בלב. מומלץ לצאת לביקורים ובנוסף לנפוש בחיק הטבע על מנת לרענן את מלאי האנרגיות שהתרוקן בגלל המלחמה ותחושת הבדידות. שאו בקשות לבורא עולם. נצלו את הזמן על מנת לחשוב על לאן אתם חותרים בחיים. זה יעזור.

אריה

למרות החג וחול המועד, אתם מקשיבים לחרדות ההולכות וגוברות. הסיבה היא תשובות להן אתם מחכים. מומלץ להרחיק את הסלידה מאויבים ואת ליבכם מעצב, לגבי מישהי אלה שהלכו לעולמם, התמקדו באוהבים אתכם והרוצים בטובתכם. יתכנו מצבים של איבוד שליטה עצמית, שמרו על הזוגיות שלכם מכול משמר. נצרו את מוצא פיכם והגבירו את הביקורת העצמית. זכרו: מילים שיאמרו היום לא יוכלו לחזור לאחור. טיפ: שלחו קורות חיים על אף המצב הקשה בימים אלה. לאורך כול החודש תרגישו תחושת התעלות בגלל האביב וסימניו.

בתולה

הסיכוי להתקדמות בתחום הקריירה מעסיק אתכם גם מעבר לחול המועד. תחום אחד נוסף המעכיר את רוחכם והוא זה הקשור לענייני הלב והנפש. הרבה זמן אתם מרגישים את הצורך לחרוץ בין באם להישאר במסגרת הנישואין או בחברויות או לנטוש ולהתחיל את חייכם מחדש לבד 'מההתחלה'. הסיבות התוקעות אתכם: אתם דואגים לילדים וכרגיל מוכנים למענם לשלם את המחיר היקר ביותר והוא: באושרכם. ספרו למישהו מקצועי, בעל ניסיון וחכם על מצוקתכם. אולי זה בדיוק הזמן לקבוע את מקומכם בייעוץ אישי ממוקד פתרונות ומטרה.

מאזניים

רבים מחמיאים לכם על הקסם שבכם. סוד קסם ההתעוררות השנתית האוחזת בכם הוא האביב. נצלו את השבוע לשם הבעת רגשות וכמה שפחות בלעסוק במלחמות שהן- כאבודות מראש. טוב תעשו באם תדברו ברוגע ולשתף את בן/ת הזוג לגבי כשלים במקומות עבודה ועל דברים שלא צלחו במישורים אחרים. תכניות בנושא מגורי קבע, או שיפוץ ושל שיפור הקיים העסיקו אתכם בימי החג וימשיכו גם בימים אלה. הפתעות נעימות קשורות לשטח התעסוקה ולדברים המתרחשים סביבו. שמרו על קשר עם חברים ובני המשפחה.

עקרב

אווירת החג מילאה אתכם בתקווה לקרבה ביניכם ולבין אנשים חשובים וגם לקרבה בין הילדים והמשפחה. מומלץ להתמסר לסידורים של הרגע האחרון ביחס למגעים משפחתיים משותפים. השיחות סביב שולחן החג התנהלו בנוגע לזוגיות. אתם מתגעגעים לבן/ת משפחה שכבר לא בחיים. אל תתנו לעצמכם לשקוע שוב במרה השחורה, השקיעו באלה המנסים להוריד מכאבכם. החליטו על לימודים ותקשורת נכונה. חדשו את הקשרים בדרך של כתיבה או בשיחות טלפוניות שלאחר החג. הרהורים: על שמזמן לא נהניתם מהטעם הנפלא של האהבה ומהתחושה הנפלאה המלווה אותה.

קשת

אווירת החג הטובה מעניקה לכם כוחות מחודשים. הפתעות מכיוון בלתי צפוי יביאו אתכם להחלטות. תרגישו בגעגועים לעברכם המפואר. אתם צפויים לקבל בקרוב הבטחה למפגש קרוב. אתם מקבלים תשובה חיובית במישור העסקי ובמישורי תעסוקה אחרים. באופן כללי תרגישו משוחררים ונמרצים. התקשורת הסביבתית תפרגן לכם ובגדול. הזמן לשלוח ולהתכתב בהודעות בהן אתם מודים לאחרים על עזרתם ותמיכתם. מישהו מן העבר יאותת לכם על כוונתו לשמור על קשר. הדרכים נפתחות בתחום העבודה רק תעשו את המאמץ המזערי. שלחו קורות חיים למקום הנכון ובזמן…הנכון!

גדי

בערב החג ובימי החג התמקדו במה שמשרת את ליבכם ולא את במה שדיכא אתכם עד לא מזמן. העסק או העבודה נתקעו בבוץ הטובעני אבל באביב הנוכחי ייצא לדרך משגשגת חדשה. הצעה לפיוס בין: חברים, משפחה בן/ת הזוג מומלצת להילקח בחום ובאהבה יתרה. מישהו הקשור לעבודה יבשר על תגמול קרוב. הנסיעה או הבילוי האחרון משרה בכם תחושה של רצון לחיות וליהנות מחדש. לתקועים במקום מבלי למצוא את שביל הזהב, מומלץ לפנות לייעוץ בתחום האהבה וההכשרה. צאו לרענן את הגוף ואת הנפש. אתם מצליחים לחייך למרות כול משקעי השנים.

דלי

אווירת החג שולטת בלב ומדליקה בכם את הרצון לשמוח ולהשתחרר מכול הלחץ שליווה אתכם לאחרונה. הזמן לשיקום מערכות רגשיות שהוזנחו עד כה. משהו הנקשר למשפחה עלול שוב להוציא אתכם מן הכלים. תנו סיכוי לאהבתכם המסורתית המחכה לאות של אכפתיות מחודשת. שלחו סימנים חיוביים לכול התומכים וגם אל הנתמכים בכם. עת לזכור כי ניתנו לכם הזדמנויות גורל חדשות לאור התפתחותכם וניסיונכם במגזרים שונים. אפריל ישקף מבחינתכם את האור בקצה המנהרה. זו לא הזמן להיפרד מבן/ת הזוג 'המסורתית' כדי להוציא תסכולים ישנים.

דגים

אווירת החג סוחפת אתכם להביע כנות והבנה כלפי בן/ת הזוג, יחד עם זאת אתם יודעים שהחלטות קשות לכאן או לכאן בלתי נמנעות. גם אם הצטבר לכם גודש וחשבון שקשה לגישור תסלחו – עשו זאת דרך קבע ולא תצטערו. החפץ/ה בליבכם מנסה לשמור על קשר בכול הכוח האפשרי. הזמן לשבת עם עצמכם ולתכנן את הצעד הבא בנוגע לחלומות להשגת עצמאות כלכלית אותם שכחתם מאחור. התרכזו בילדים ובאחיינים ואל תשכחו גם את עצמכם. אזהרה תמידית: אתם רוצים לתת יותר מאשר לקבל.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן