תגובות סוערות על ההחלטה לא לפתוח סטאר סנטר בשבתות וחגים באשדוד

בצד הדתי חרדי באשדוד מרוצים מההחלטה לא לפתוח הסטאר סנטר בשבתות וחגים. אמסלם:" מברך היזמים" החילוניים מרוצים פחות. כצנלסון:"הפרת סטטוס קוו". מקורב ליזמים:"זה עסק פרטי ומותר להחליט מה שהיזם רוצה"

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

סגן ראש העיר אשדוד סניה כצנלסון הגיב להחלטה ואמר:"אני רואה בסגירת הסטאר סנטר בשבת הפרה בוטה של הסטאטוס קוו ואני מקווה מאוד שהבעלים החדש ישקול מחדש את החלטתו. העיר אשדוד עברה את מלחמות השבת והיום, שנתיים אחרי, כאשר הציבור באשדוד סוף סוף התחיל לחיות תחת העקרון 'חיה ותן לחיות', החלטה זו יש בה כדי לגרום לפילוג ושסע מחודש. אני קורא לקבוצת אבו לחזור בהם מההחלטה ולא לפגוע במרקם העירוני ובאורך חייהם של חלק גדול מתושבי אשדוד".

כצנלסון. הפרה בוטה

גם חבר מועצת העיר אשדוד עו"ד אלי נכט שנושא את דגל המאבק בכפיה הדתית באשדוד מתננגד להחלטת הנהלת הסטאר לסגור בשבת:"ההחלטה של ההנהלה החדשה של סטאר סנטר אינה לרוחי וחלק גדול מתושבי אשדוד שהיו רגילים לעשות קניות במתחם, מרגישים כי עוד עורק מסחר מרכזי נעלם להם.
יש בהחלטה עסקית זו אף כדי לפגוע בסטטוס קוו בעיר.
אני מכבד את החלטת הבעלים, אף שלא מסכים איתה.
כולי תקווה שהבעלים החדשים ישנו את עמדתם ותושבי אשדוד יוכלו להמשיך ולהנות מקניות ובילוי בסטאר סנטר, שהוא מן המפלטים הבודדים שנשארו בסופי השבוע בעיר אשדוד."

עו"ד נכט

מנגד יור שס באשדוד סגן ראש העיר אבי אמסלם היה מרוצה ובירך את משפחת אבו על ההחלטה"

"מברך על החלטת הבעלים החדשים לשמור קדושת יום המנוחה. אחרי שחרת על דגלו את פריצת חומות השבת, המתחם שהיה מהראשונים בעיר אשדוד לפתוח ביום המקודש – חוזר לשמור שבת.
הבוקר התבשרנו על העברת הבעלות על מתחם הסטאר לידי משפחת אבו היקרה ועל כך שהם מתכוונים שכל החנויות במתחם ישמרו שבת – ועל כך אני מברך אותם ומחזק את ידיהם.
מתפלל ומקווה שזוהי תחילתו של סגירת מעגל וחזרה לסטטוס קוו שנשמר בעיר במשך שנים ארוכות, וזה אך סמלי שהמתחם המרכזי הראשון שרמס את השבת ברגל גסה יהיה הראשון לסגור.
כולי תקווה שמתחם הביג ועסקים נוספים ילכו בעקבותיהם, ואין ספק שזכות שמירת השבת והחזרת הסטטוס קוו רק תחזק אותם.
משפחת אבו – לכו בכוחכם זה.
רוב ככל תושבי אשדוד תומך בהחלטתכם ומחזק את ידיכם.
אשריכם ישראל."

מקורב ליזמים אמר בשיחה עם אשדוד10 :"לא מבינים על מה המהומה. מדובר מצד אחד בעסק פרטי לחלוטין וזו החלטה פרטית לגיטימית של היזם. מצד שני מדובר בהסכמים שיש והם יכובדו. מדובר יהיה לאחר שיסיימו ההסכמים"

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן