שנה חדשה לתכנית מגשימים

אם שמעתם על תכנית מגשימים ואתם מעוניינים לדעת יותר ולהירשם, זה המקום בשבילכם. כל מה שצריך לדעת על התכנית נמצא באתר מגשימים. רק תמהרו כי זה בדיוק הזמן להירשם

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

תכנית "מגשימים", מבית המרכז לחינוך סייבר, הינה תכנית מצוינות בתחומי המחשבים והטכנולוגיה, אשר מקנה לבני נוער הכשרה איכותית והתמחות בתחומים אלו. התוכנית נוסדה בשנת 2010 על-ידי משרד-הביטחון וקרן רש"י, ושותפים לה יחידת 8200 בצה"ל ושותפי פילנתרופיה נוספים. "מגשימים" נותנת לחניכיה הזדמנות להתקבל ליחידות טכנולוגיה בצה"ל. למעשה, חניכים וחניכות שמסיימים את המסלול במגשימים, פותחים לעצמם דלת לעתיד מקצועי מזהיר ולראייה, בוגרי "מגשימים" שסיימו את התכנית בהצלחה כבר משולבים ביחידות העילית של צה"ל ובחברות ההיי-טק המובילות במשק.

התכנית פעילה כל השנה וגם בתקופת הקורונה היא המשיכה לפעול ללא הפסקה, תוך שהיא מאפשרת מעבר ישיר ומהיר ללימוד וירטואלי, ומקיימת את כל פעילותה כפי שהיא מוגדרת בתכנית המקורית. "כיום, יש חניכים בתכנית הלומדים במוקד העירוני מידי שבוע, בשעות אחר הצהריים, במשך שלוש שנים (כיתות י'-י"ב), ובנוסף הם משתתפים בימי שיא, מחנות קיץ סיורים בחברות הייטק מהמובילות בארץ ובעולם, יוצרים פרויקטים אישיים בלווי מנטורים בתחום ועוד" אומרים באשדוד.

עיריית אשדוד רואה בתכנית "מגשימים" עמוד תווך עיקרי במיצוב העיר כמתקדמת טכנולוגית, וכלי חינוכי-חברתי המאפשר לבני הנוער הזדמנות להצטיין ולהיות בחוד החנית בתחום הסייבר. בתקופה זו נפתחת ההרשמה לתלמידי כיתות ט' המעוניינים להצטרף לשנת הפעילות הבאה, וזו הזדמנות לתכנן ולהבטיח את העתיד.

"כדי להירשם למגשימים לא צריך ידע מקדים אך כן נדרשות יכולות למידה ומוטיבציה גבוהות" אומרים בעירייה ומציעים למעוניינים להיכנס לאתר מגשימים
www.magshimim.cyber.org.il וללמוד על התכנית. "המידע והנחיות ההרשמה לתלמידי כיתות ט' נמצאים באתר, וכל תהליך ההרשמה נעשה באתר בצורה מקוונת" הם אומרים.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן