שמיניות באוויר

הרותם לספורט – טור שבועי

צילום: צילום מסך ספורט 1
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

שלב ראשון מטורף של 'נוקאאוט' קיבלנו השבוע במשחקי אליפות אירופה בכדורגל. טרם התאוששנו מההדחה של הולנד על ידי נבחרת צ'כיה העיקשת, עוד לא עיכלנו את ההדחה של פורטוגל אלופת אירופה ואת הפציעה של כוכב נבחרת בלגיה, קווין דה בריינה, שיחסר לבלגים בשלב רבע הגמר. והנה הגענו ליום שני השבוע שהוכיח לנו בפעם המי יודע כמה שהכדורגל הוא הספורט הכי מדהים בעולם ולמה הוא מושך אליו המונים מכל רחבי העולם.

למנה הראשונה של יום שני השבוע, שאולי היה אחד מהימים הגדולים בכל הזמנים בכדורגל האירופאי, את הקאמבק המרשים של קרואטיה מול ספרד ואת הנפילה לקרשים של אותה קרואטיה בהארכה, לנוכח שני בישולים מבריקים של דני אולמו, הכוכב העולה הספרדי, שנכנס כמחליף. למנה העיקרית קיבלנו את הצרפתים השחצנים חוזרים מפיגור ובועטים בדלי, לאחר צמד שערי בזק של שווייץ, שהחזיר אותה לתוצאה מדהימה של 3:3. השוויצרים לא ויתרו, הצליחו לגרור את המשחק להארכה, כאשר המאמן שלה משתמש בתבונה בחילופים שלו ובדיוק של שעון שוויצרי. ולקינוח, עמוק אל תוך הלילה, דווקא הכוכב העולה ואלוף העולם, קיליאן אמבפה, הוא המחמיץ הבלעדי מהנקודה הלבנה וגורם להדחה שלו ושל חבריו.

כמה המשחק הזה מרגש. קבוצות קמות מהקרשים, נופלות חזרה ואז קמות שוב. כמה נפלא ומפתיע ה'יורו' הזה, שהוא שונה מכל מה שהתרגלנו אליו וגדלנו עליו.  2 משחקים בלתי נשכחים בערב מטורף אחד. קיבלנו כל מה שתסריט טוב יכול לספק. שמחת מנצחים, מול תוגת מפסידים. הכוכב הכי גדול של צרפת נחנק ברגע האמת.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן