שירות חדש: רישום ממוחשב לקבלת אישור טאבו

הרשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין שמחה לבשר על הצטרפותה של עיריית אשדוד לממשק ממוחשב להעברת אישורי עירייה לצורך רישום עסקה בלשכת רישום המקרקעין (טאבו)​

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

במסגרת הממשק, יועברו אישורי היעדר חובות מעיריית אשדוד ללשכת רישום המקרקעין באופן מקוון, ובכך יתייתר הצורך בצירוף האישורים במסגרת הגשת בקשות לרישום עסקה בטאבו.

עיריית אשדוד מצטרפת לעיריות ירושלים, תל-אביב ופתח תקווה ולרשויות מקומיות נוספות אשר התממשקו עם הרשות ומאפשרות העברת אישורי עירייה לרישום בטאבו. בכך, פועלות עיריית אשדוד והרשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין לקידום שיפור השירות לציבור, הפחתת הבירוקרטיה וקיצור משך זמן הטיפול בבקשות לרישום עסקאות.

המערכת המקוונת להעברת אישורי העירייה פותחה בשיתוף פעולה בין הרשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין במשרד המשפטים לבין חברת מטרופולינט בע"מ ועיריית אשדוד.

אגף הגביה, אשר עומד בקשר שוטף עם המשרדים הכלכליים ובהם הרשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין, דאג לקדם את הממשק גם לאשדוד ומברכת כמובן את הרשות על שיתוף הפעולה ועל ההשמה. "מדובר בשירות חשוב לאזרח המאפשר לו לבצע פעולות ממוחשבות, כך שכאר הוא יגיע למשרדי הטאבו האישור כבר ימתין לו והוא לא יבזבז זמן מיותר" אומרת מזל אבוטבול, מנהלת אגף הגביה, ומוסיפה כי המימשק עולה בקנה אחד עם החזון העירוני של עיר חכמה וניצול מיטבי של טכנולוגיות שירות למען התושב.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן