שיירת השמחה של ישיבת אמית אשדוד

ביום חמישי האחרון, ערב ראש חודש אדר, יצאה מישיבת אמית אשדוד, שיירת רכבים חגיגית ומקושטת בהובלת רכב עם הגברה איכותית ותאורה מיוחדת, בלונים, תחפושות ובעיקר הרבה שמחה

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

השיירה, שיצאה מישיבת אמית אשדוד שנמצאת ברובע י' ועברה ברובעים ו', ח', רובע הסיטי ורובעים י"ב, י"ג, ט"ו וט"ז, לוותה בשירי פורים שמחים ששימחו את כל התושבים ובבלונים עם לוגו הישיבה וכמובן בשיטור עירוני שליווה את האירוע והקפיד שהכל יהיה בכפוף להנחיות משרד הבריאות.
אדיר שטרית, תלמיד כיתה ט', מספר: "מעבר להנאה שלנו בפעילות הזאת, הכיף האמיתי היה לשמח את תושבי העיר שהצטרפו אלינו והתלהבו מאוד. אחרי הרבה זמן שלא יצאנו מהבית – זה לגמרי היה שווה את זה".
אביו, יגאל שטרית, מוסיף: "נהנינו מאוד מהיציאה מהשגרה לפעילות החווייתית. הפידבקים מהסביבה היו מאוד חיוביים. סיפרנו לכולם על היוזמה ועל שמחת החג וכל הסובבים התרגשו ביחד איתנו".
"דווקא עכשיו, אחרי תקופה ארוכה של הסתגרות בבתים וירידה במצב הרוח ובמורל הלאומי, מצאנו לנכון להגביר את השמחה ולראות את ההורים והתלמידים האהובים שלנו", אומר זיו חסן, רכז החינוך החברתי בישיבה ומוביל תחום חברה וחיבורים בבית הספר. "כל מי שנתקל ב'שיירת השמחה' לא יכל להוריד את החיוך מהפנים. הפעילות הזו מצטרפת לעוד שורה ארוכה של פעילויות שהישיבה עושה למען הקהילה. לזה אנחנו מחנכים".
הרב שלום מלול, ראש הישיבה, מסכם: "ישיבת אמית אשדוד ניצבת עם הפנים לקהילה ולחברה במשך כל השנה. הפעם, היה חשוב לנו לעלות את המורל של תושבי העיר ולשמח אותם וראש חודש אדר הוא הזמן המתאים ביותר, כמובן תוך שמירה על הנחיות הקורונה. משנכנס אדר – מרבין בשמחה!".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן