רפי מזור נפרד מחברו יצחק אילן, סגן ראש השב״כ( לשעבר ): "יהי זכרך ברוך- חבר אתה חסר"

רפי מזור חברו ובן משפחה של יצחק אילן נפרד ממנו בהתרגשות::נזכור ולא נשכח לעולם כל עוד אני בחיים . בשמי ובשם אישתי ובשם משפחת מזור מבקשים שתנוח בשלום גיבור ישראל שלנו יהי זכרך ברוך"

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

קשה לי מאוד לשמוע על מותו של משפחתי ושל חברי היקר והדגול יצחק אילן.
יצחק היה איש שרותי ביטחון (שב״כ)קלאסי,עטוף מסתורין -ואיש של נתינה ותרומה לביטחון מדינת ישראל, בשקט ובצניעות.
יצחק היה איש של אמונה חזקה בערכי היהדות והציונות.
יצחק אילן היה הפטריוט הגדול של מדינת ישראל והקדיש למדינה את כל חייו.
היה לי הזכות והכבוד להכיר אדם ענק כמותו כמו כן הוא מאוד כיבד אותי ואת התחום שאני עוסק בו והיה לנו שיחות ומפגשים בבית אצלי שבא עם אישתו היקרה להביא לי מתנה בגלל שהם לא היו בחתונה של בני בגלל קורונה . וגם היינו בביתו וגם הוא היה במשרדי מספר פעמים . יהי זכרו ברוך .אין אנשים ברמה ובדמות כמו שלו .הוא היה צנוע מאוד אבל בעיני הוא היה ענק 😢הוא יחסר לנו ובעיקר לאישתו ולילדים ולנכדים ולחתו ולכלה היקרים הוא היה
איש משפחה למופת,
זה האיש שהיה חבר למופת,
זה האיש שהיה מפקד ולוחם למופת בעל שיעור קומה , לוחם ללא חת, אימת המחבלים ורבי טרוריסטים -ועם השגים מטביעי חותם לבטחון מדינת ישראל.
רבים בישראל חייבים את חייהם ליצחק אילן וללוחמים שלו בשב״כ, הוא מנע מהם לבצע את הטרור שתיכננו -וכך הצילו חיים של אזרחים רבים בישראל ומחוץ לישראל. לא ישכח לעולם. בשעת 1987 האינתיפדה בזמן ששירתי במשטרה אתה ואשתך היקרה אירחתם אותי בביתכם במשך כמעט שבוע 🙏 בשבילי אתה הייתה דמות יצוגית חינוכית ומודל להערצה והערכה רבה .
יצחק אילן היה איש ששמו הלך לפניו, וכולם כיבדו אותו ואת יושרו.הוא היה מנהיג אמיתי .
יושרה היתה חוד החנית שלו אישיותו, וצניעותו היה הנשק הסודי שלו.
יצחק היה לך הרצון להילחם על השחיתות והצדק אתה זה בשבילי אתה החותמת של צדק צדק תרתוף . היית יכול עוד שנים ארוכות בכדי להמשיך ולתרום עוד למדינה . כואב לי וצר לי עליך אחי יצחק.אתה כבר חסר לי חבר!!!
יהיה זכרך ברוך.
נזכור ולא נשכח לעולם כל עוד אני יהיה בחיים . בשמי ובשם אישתי ובשם משפחת מזור מבקשים שתנוח בשלום גיבור ישראל שלנו❤️ יהי זכרך ברוך 😢
ת. נ. צ. ב. ה

דילוג לתוכן