רוקדים עם כוכבים במגמת המחול של מקיף ז׳

אחרי היעדרות בשל מגבלות הקורונה, מגמת המחולשל מקיף ז׳ מציגה מופע שנתי ״מחלום למציאות״. נפתחה ההרשמה לשנת הלימודים הבאה

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

במקיף ז׳ קיימת מזה שנים מגמה ייחודית ללימודי המחול בהיקף של 5 יחידות לימוד. אם הינך חובב ריקוד, יש לך כשרון  בהתעמלות אמנותית, בשחייה צורנית, ריקודים סלונים, בלט או ג׳אז?  נולדת לרקוד? אם כך מגמת המחול של מקיף ז’, היא המקום בשבילך לשאוף ולהגשים חלום .

מגמת המחול של בית הספר מקיף ז' קיימת מזה  16 שנים והינה מגמה עירונית ייחודית באשדוד . מגמת המחול שלנו פותחת את שעריה בפני תלמידי העיר בעלי רצון, יכולת, כישורים ואהבה לתחום המחול.

המגמה הינה שש שנתית (ז-יב). היא מנוהלת ע"י קטרינה רוטרדמסקי, והיא כוללת צוות מורים מיומן מן השורה הראשונה. הלימודים במגמה משלבים לימודים עיוניים לצד לימודים מעשיים והם כוללים: בלט קלאסי, מחול מודרני, קומפוזיציה, תולדות המחול, מוסיקה ואנטומיה. בנוסף תלמידי המגמה נחשפים לסדנאות העשרה, מופעי מחול , מפגשים עם כוריאוגרפיים ויוצרים שונים מתחום המחול.

כמידי שנה מתקיים מופע מחול ייחודי- בו התלמידים מופיעים בפני אולם מלא בשוחרי אומנות ויצירה. כמו כן, התלמידים מופיעים בטקסי ביה"ס ובמופעים ייחודיים נוספים. במקיף ז׳ שמחים לבשר כי אחרי שנתיים מאתגרות, שבהם רקדני המגמה רקדו בזום ללא טקסים ומופעים, המופע חוזר לקדמת הבמה. המופע השנתי ״מחלום למציאות״.

תלמידי מגמת מחול מעלים את אגדת הבלט הקסומה –  ״מפצח האגוזים״, וזוהי זכות גדולה עבורנו ועבור הצופים לגעת ביצירה הקנונית המופלאה. על מוזיקה של המלחין פ. אי. צ׳איקובסקי בכורואוגרפיה של ילנה מריניצ׳נקו והעמדה של לידיה רוטרדמסקי. תלבושות: של פאנוב בלט.

המופע יתקיים ביום חמישי 24‪.3‪.22 בשעה 19:00 באודיטוריום ע״ש רמי נעים שליד מקיף ד׳.

כרטיס רק 30 שקלים. תשלום בטל׳ 08-6695315, או בנייד 054-6459585

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן