רובע פארק לכיש החדש: פורסמו ארבעה מכרזים חדשים למסחר ותעסוקה

אתמול פורסמו ע״י רמ״י ארבעה מכרזים לבנייה של כ-30,000 מ״ר של מסחר ותעסוקה ברובע פארק לכיש החדש.

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במיילכזכור, רק בשבוע שעבר זכו 5 יזמים לבניית 615 יחידות דיור, ולפני מספר חודשים זכתה חברה נוספת במכרז לבנייתם של 1,028 יחידות דיור ברובע.


ראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי :"כעת אנו דואגים גם לפרנסה ובהתאם להסכם הגג, משווקים גם שטחי מסחר ותעסוקה שיתנו מענה לאלפי המשפחות החדשות. הסכם הגג עליו חתמתי בשנת 2017 עם משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון ממשיך לקרום עור וגידים והחזון הופך למציאות!"

על פי המכרז המקוון, שפרסמה רשות מקרקעי ישראל (רמ"י), מדובר במכרז לזכויות חכירה בארבעה מתחמים אשר ייועדו לתעסוקה ברובע פארק לכיש אשדוד, אשר ייבנה במסגרת הסכם הגג בעיר. מגרש 501 בשטח של כשמונה דונם. מגרש 502 בשטח של כשישה דונם , מגרש 503 בשטח של כ – 10 דונם ומגרש 504 בשטח של כ – 5.5 דונם.

על פי המכרז, מחיר המינימום למגרשים  נעים בין ארבעה לתשעה  מיליון שקלים, כאשר המתמודדים יידרשו להשתתף בהוצאות פיתוח כללי והקמת מבני ציבור בעלות שבין שש עשרה לשלושים וחמש מיליון ש"ח לכל מגרש. הסך הכולל של עלויות הפיתוח בגין מגרשים אלו עומד על

כ- 100 מיליון שקלים. רמ"י צפויה לפרסם את חוברת המכרז בתחילת חודש פברואר.

ברובע פארק לכיש מתוכננת להיבנות שכונת מגורים חדשה עם כ-2700 יחידות דיור בסך הכל לצד שטחי מסחר, תעסוקה וקריית ספורט, הכוללת אצטדיון כדורגל, אולם כדורסל ובריכה אולימפית. לאחרונה פרסמה רמ"י מכרזים לשיווק קרקעות למגורים ברובע ונבחרו שישה יזמים: חברת "עמרם אברהם" תבנה 1028 יחידות דיור על שטח של 29 דונם ברובע החדש ועוד חמישה יזמים יבנו יחד 615 יחידות דיור על שטח של כ-20 דונם ברובע: "ליאם נחמיאס חברה לבניין בע"מ": חברת "מ.ח.נחמיאס יזום ובניה בע"מ": חברת "חי נחמיאס ייזום והשקעות בע"מ": חברת "אחים אוזן חברה לבנייה בע"מ" וחברת "סלע בינוי בע"מ". במקביל החלה חברת אורון תשתיות בע"מ בעבודות התשתית ברובע בהיקף של כ-45 מיליון שקלים.

ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי: "אשדוד מתחילה את 2022 ברגל ימין עם התקדמות משמעותית בשלבי הקמת הרובע החדש במסגרת הסכם הגג בעיר. מתחם התעסוקה החדש, יוסיף אלפי מקומות עבודה חדשים לתושבי העיר, החיוניים להתפתחותה של העיר בעשורים הבאים. פרסום המכרז מצטרף לבשורה משמחת נוספת שקיבלנו השבוע וקובעת שהעיר אשדוד היא העיר הידידותית ביותר לעסקים קטנים ובינוניים על פי מדד הרשויות המקומיות של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה לשנת 2020. נתון זה מציב את אשדוד במקום הראשון מתוך 60 רשויות זו השנה השלישית. המתחם החדש יוקם לצד מגורים לזכאי משרד השיכון ונמשיך לקדם את יתר הפרויקטים בנחישות ועקביות לטובת תושבי העיר וצעיריה".ראש מינהלת הסכם הגג באשדוד, אייל דוידוביץ': "אנו מברכים על התקדמות העבודות יחד השותפים שלנו לדרך: משרד השיכון, רשות מקרקעי ישראל ואנשי המקצוע

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן