רב העיר אשדוד בביקור תנחומים אצל משפחת הכדורסלן שנפטר במפתיע

הרב הראשי רבי חיים פינטו הגיע במיוחד לנחם את משפחת אליאשוילי על מות בנם הנער יאשה ז"ל שחקן נוער של מכבי אשדוד בכדורסל

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

מותו הפתאומי של הנער יאשה אליאשוילי ז"ל בן ה-16 בערב שבת, גרם לרבים צער רב כפי שאכן היה נראה בהלוויה ובכל ימי השבעה בקרב חבריו ומכרי המשפחה. הרב הראשי רבי חיים פינטו ששמע אף הוא על המקרה והביע צער עמוק על כך, ביקש מיו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן להתלוות אליו ולבוא לנחם את המשפחה, אף שהרב פינטו ממעט וכמעט אינו יוצא מביתו ולא משתתף בארועים כלל עקב התפשטות התחלואה בנגיף.
 
הרב פינטו ישב עם האבא במרפסת הבית, פתח בדברי ניחום ואמר, באנו לנחם אותכם ואין בפינו מילים לנחם במקרה הכואב והמצער על אובדן בן יחיד פתאומי שהיה נושא חן בעיני כל רואיו, רק הקב"ה הוא זה שינחם אתכם, כפי ששמענו שהיה צנוע ואוהב את הבריות ובעל מידות טובות, היה עוזר בבית ומצות כיבוד הורים היתה אצלו חשובה מאוד. בדבריו הרחיב על מעלת גודל הנשמה הגדולה שהיתה במנוח שמי יודע מה היא תקנה בשליחותה בעולם שלנו.
 
את דבריו של הרב הראשי רבי חיים פינטו תרגם לשפה הגאורגית לאביו שיחי' שעלה לארץ בעשור האחרון מגאורגיה, חכם סימון אלישעשוילי רב קהילה ובית הכנסת "בית אליהו" רובע ו'.
 
"אנו מתפללים עליך על אשתך ומשפחתך שתזכו לבריאות וחיים טובים וארוכים, רק לאחר 120 תוכלו לדעת תשובות על דברים שהם נסתרים מאיתנו כמו האובדן והכאב הגדול הזה", אמר הרב פינטו.
 
כאן הפתיע הרב פינטו כאשר סיפר בהתרגשות כי יומיים לאחר פטירתו ניגש אליו נער צעיר בן גילו והיה משחק איתו כדורסל ולפני כשנה היה לו איזה מריבה איתו ורק בשבוע האחרון הסתדרו כמנהגם של ילדים צעירים וכששמע על הפטירה כאב לו מאוד על כך ושאל אותי מה עלי לעשות? אמרתי לו שילך לקבר שלו להתפלל שם לעילוי נשמתו וללמוד משניות וקיבל על עצמו גם לתת צדקה לזכרו ולעילוי נשמתו.

לפני שניחם, הרב פינטו ערך את ההשכבה וניחם את המשפחה ובירך בהתרגשות את האבא והאמא שלא ישמעו עוד כל צער ואך ששון ושמחה ישמע בביתם לעד.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן