קבלו את סמל א' – מצטיינת קצין הקשר והתקשוב הראשי

סמל א׳, בת 20 מאשדוד, היא מצטיינת קצין הקשר והתקשוב הראשי בצה"ל. סמל א' משרתת בתור מגנת צופן ביחידת השליטה בחיל הים. היא התגייסה בדצמבר 2021 ולאחר שעברה טירונות וקורס, החלה לשרת בתפקידה הנוכחי

מצטיינת קצין הקשר והתקשוב. סמל א׳.
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

מצטיינת קצין הקשר אומנם לא יכולה להיחשף אך נגלה לכם שהיא משלנו, אשדודית בת 20 שהתגייסה רק לפני שנה וחצי והיא מוערכת מאוד על ידי מפקדיה. על תפקידה סיפרה: ״אי אפשר לפרט הרבה אבל התפקיד מתעסק בניהול והנחיות צופן לכלל יחידות חיל הים בשגרה ובחירום. התפקיד חשוב מאוד, מלא באחריות מבצעית ובעל השפעה על כלל חיל הים״.

כשנשאלה על מה קיבלה את התואר מצטיינת קשר״ר אמרה: ״נאמר לי על ידי המפקדות שלי שקיבלתי מצטיינת על העשייה והתרומה שלי בתפקיד, שניתן לראות את כל העבודה הקשה שלי לאורך השנה וחצי האחרונות והדגישו שאני נותנת מעבר למה שצריך ולכן אני ראויה לזה״.

סמל א' מוסיפה: ״מה שיש לי להגיד זה שאין הרגשה יותר טובה מהעובדה שראו את העבודה הקשה שלי עד עכשיו. היו רגעים לא קלים ואתגרים וזה נתן לי את הסימן שאני במקום הנכון. בנוסף, זה העניק לי את התחושה שמעריכים אותי ואת העשייה שלי וזה ריגש אותי מאוד! זה רק גורם לי לרצות להמשיך ככה ולתת מעבר למה שנתתי עד עכשיו״. 

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן