קבוצת צרפתי שמעון מקדמת תוכנית התחדשות עירונית ברובע ב'

ורד צרפתי זבולון מנכלית משותפת ואדי צרפתי סמנכל בקבוצת צרפתי שמעון בכנס חתימות באשדוד.
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

קבוצת צרפתי שמעון מקדמת תוכנית התחדשות עירונית ענקית בלב רובע ב' באשדוד, שתחדש את הרובע הוותיק ותחיה את מרכזו, לצד שימור חלק מהשימושים המסורתיים הקיימים, כמו השוק העירוני ובתי  העסק במתחם. התוכנית המתגבשת אושרה על ידי מחלקת ההנדסה של עיריית אשדוד.

הקבוצה מתכננת לבנות במתחם קיבוץ גלויות ברובע ב' בעיר, מתחם מעורב שימושים שישתרע על כ-40 דונם, ויכלול מעל 1,000 יח"ד, מתחם מסחר ומבני ציבור, פארקים, אזורי מסחר ומשרדים. המתחם החדש ייבנה במקום המתחם הוותיק שנבנה בשנות ה-60 של המאה הקודמת, שבו קיימים 7 בניינים ישנים עם 218 דירות, ומרכז בשטח כ-4,000 מ"ר ובו חנויות, משרדים ושוק עירוני.

לדברי ורד צרפתי זבולון, מנכ"לית משותפת בקבוצת צרפתי שמעון ויו"ר ועדת ביקורת בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ, "אנו שמחים לחדש את רובע ב' באשדוד ולהפיח בו חיים, במטרה להפוך אותו לפנינה עירונית מטופחת עם מרכז פעיל ושוקק חיים. אנו נחדש את השכונה הוותיקה ונקים שכונה חדשה שבמרכזה מתחם עירוב שימושים גדול, מודרני וחדשני, בעל נגישות תחבורתית גבוהה. זאת, לצד שימור ושיפור הקיים – השוק העירוני ומתחם העסקים שימשכו קהלים מכל העיר. בימים אלה אנו שוקדים על התכנון ובחינת החלופות, בשיתוף פעולה עם העירייה".

לצד התוכנית ברובע ב', קבוצת צרפתי שמעון מקדמת תוכניות התחדשות עירונית ברובעים נוספים באשדוד. בנוסף, הקבוצה צפויה לבנות פרויקט מעורב שימושים על הקרקע שבה בנוי קניון לב אשדוד הוותיק, שיכלול 532 יח"ד וכ-15 אלף מ"ר בשטחי מסחר ותעסוקה. ברחבי הארץ החברה בונה ומתכננת למעלה מ-4,000 יח"ד בפרויקטי מגורים ומאות מטרים של מתחמי משרדים ומסחר.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן