צרות בגן עדן של נסרין

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

עוד לא יבשה הדיו על הכתובה מהחתונה של הזמרת נסרין עם בחיר ליבה האשדודי רום שמיר‫, וכבר צרות ב׳גן עדן׳. כזכור‫, לפני מספר שבועות ואחרי 3 חודשי חברות‫, נישאו השניים בחתונה יוקרתית ומתוקשרת. השבוע החליטו השניים להוריד את כל התמונות המשותפות שלהם מהרשתות החברתיות. נסרין אף הרחיקה לכת כשהסירה את שם משפחתו של בעלהמ שמה בעמוד האינסטגרם‫, וזאת כשהיא נמצאת בחודשי היריון ראשונים‫. פריחה מאחלת להם קאמבק בקרוב‫.

פריחה שמעה שפרופ׳ אמיר חצרוני התארח בתוכנית טלוויזיה אינטרנטית מקומית‫, בפאנל ששודר מאולפן מאולתר במתחם ׳גן העיר׳ אשדוד‫, בהשתתפות קובי סוויסה‫, חן עשור ופרופ׳ חצרוני. חצרוני הידוע בגזענות שלו הצליח גם לקומם את השומעים. באמצע הראיון זרק נער בן 16 כסא על חצרוני וגרם לפציעתו. ראשו זב דם והוא קיבל טיפול רפואי. גם כשכוחות ההצלה פינו את חצרוני הוא המשיך באמירותיו הגזעניות עד כמה שהוא שונא את המזרחיים‫. הסרטון על האירוע רץ ברשתות החברתיות‫, המשטרה עצרה את הנער החשוד במעשה. ופריחה גם היא לא מסכימה עם אמירותיו של חצרוני‫, לא חושבת שזה צריך להגרר לאלימות.

פריחה שמעה כי ניצב בדימוס יורם הלוי נפגש השבוע באשדוד, עם בכיר הליכוד יעקב שטרית ואיציק אמזלג קצין בימ״מ לשעבר. פריחה חושבת שיורם הלוי שהיה מפקד מחוז ירושלים, להב 433 והימ״מ יכול היה להוביל בצורה הרבה יותר טובה את המאבק בפשיעה והטרור הערבי במדינה.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן