צחי אבו ממשיך לעקוץ את יחיאל לסרי

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

 איש העסקים וחבר המועצה לשעבר‫, עו״ד צחי אבו, ממשיך לעקוץ את הראש ד״ר יחיאל לסרי וקברניטי עיריית אשדוד בעוד פוסט נוסף. אז אחרי שכבר כתב פוסט על הסקר של ידיעות על האשדודים שרוצים לעזוב את אשדוד. פריחה עוד זוכרת איך עד לא מזמן היו השניים חברים טובים. פריחה תוהה מה הן הבקשות של צחי אבו‫?

 ביום שלישי נערך טקס חינה מפואר בבית משפחת גלבר ברובע י״א בעיר‫. הכלה היא אופיר בתו של פעיל הליכוד וממובילי מחאת פרשתה חייל אור עזריה בזמנו‫, רן כרמי ‫- בוזגלו והחתן הוא טל גלבר‫, בנה של חברת מועצת העיר עו"ד הלן גלבר‫. לדברי עו"ד גלבר‫, הם החליטו על חינה משפחתית וקטנה בהשתתפות המשפחה והחברים הטובים ביותר. הפקת האירוע המרגש הופקד בידיה של אילנה בן לולו‫, שתיאמה בין כל הגורמים. בית משפחת גלבר הפך לערב אחד  לארמון מרוקאי, בעיצוב סלי אדרי‫, והמראה היה מרהיב כולל הכיסאות והשולחנות בצבעי זהב ובורדו, וכללו גם אביזרים מרוקאים אותנטים כמו פינג'נים, כוסות התה המסורתיות, שנדלירים מקוריים שהובאו במיוחד ממרוקו. הכלה‫, בליווי בנות המשפחה הלכה למקווה‫, שם היא התקבלה עם צאתה כל הדרך הביתה בשירה וריקודים. על האוכל היה מופקד אושרי בן עזרא מקייטרינג ׳נפוליאון׳‫, שהפליא במאכליים חלביים  ודגים. על המוסיקה והנחיית הערב ניצח דניאל סויסה‫, שהקפיץ את האורחים‫. החתן והכלה ובני המשפחה נראו זוהרים ויפים .למחרת ברביעי התקיימה החתונה ב׳גבעת ברנר׳‫, ואם תחכו בסבלנו‫ת, תקבלו גם תמונות בשבוע הבא.

ובאותו נושא, איש העסקים ג׳קי בן זקן וחברת המועצה עו״ד הלן גלבר הם יריבים מרים במשך שנים רבות‫, אבל השבוע יש ביניהם צירוף מקרים מענין, חוץ מהעובדה שהשניים גרים באותו רחוב ברובע י״א באשדוד‫, ובמקריות מחתנים בימים אלה ילדים. עו״ד גלבר חיתנה את בנה טל ובעוד כשבוע בן זקן מחתן את בתו‫. בכל מקרה‫, פריחה מאחלת רק בשמחות‫.

צילום:one

אנחנו ממש מקווים שאתם לא מפריעים לאשת העסקים שוש נחמיאס, שאגב משתבחת עם השנים, שבימים אלו נמצאת אצל הבת שרון, המתוגררת יחד עם בעלה מוטי וילדיהם אי שם בהוליווד. וזה רק אחרי שחזרה מכמה שבועות של בטן גב ביאכטה הפרטית והמפוארת שעוגנת בחופי האי מיקונס ביוון. ואם בחופשות עסקינן, אז גם הבעלים של ׳משא לשחקים׳ דורון כהן, נמצא בימים אלו ביאכטה הפרטית מהאייטם הקודם של נחמיאס, שם אחותו מיכל ובעלה חי אירחו אותו כיד המלך

פריחה רוצה לאחל המון מזל טוב‫ למשפחת אוליאל. בשבוע שעבר שני אוליאל ‫- בתם של הדס ורואה החשבון מיכאל אוליאל ואחותה של ד"ר הודיה אוליאל‫, נישאה לבחיר ליבה ניסים דבוש במתחם האירועים VALLEY בכפר סבא. החתן בן בן 30 ממושב ביריה בצפון. השניים הכירו בעבודה המשותפת בהיי טק בהרצליה. הכלה שני ואמה הדסה לבשו שמלות שעיצבה המעצבת הבינלאומית ענבל דרור‫.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן