צועדים בשביל התקומה

1,200 תלמידים וארגוני תנועות נוער באשדוד יצאו לצעדת לימוד והזדהות שנקראת 'בשביל התקומה’, למען כוחות הביטחון ולחיילים שנלחמים עבור כולנו

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

ביום חמישי האחרון, יצאו 1,200 תלמידים ותלמידות כיתות י"א-י"ב מבתי הספר התיכוניים באשדוד, לצעדת לימוד והזדהות מיוחדת בשם "בשביל התקומה", כאות להערכה ותמיכה בכוחות הביטחון ובחיילים שנמצאים כעת בחזית. הצעדה החלה בחוף הפרחים באשדוד והמשיכה לכיוון המשכן לאומנויות הבמה, שם נערכו לתלמידים סדנאות בנושא השואה, התקומה ומה משמעות התקומה עבורם.

הרב שלום מלול, מנהל הישיבה התיכונית בעיר, נשא בפני התלמידים הרצאה מרתקת על מאורעות השואה, ולאחר מכן נהנו כולם מהופעה חיה של האמן והיוצר האשדודי רז פרי. התלמידים והצוותים החינוכיים ציינו כי היה זה אירוע מאוד ערכי, מרגש ומלא משמעות עבורם.

יהודית ביטון, מנהלת אגף על יסודי במנהל החינוך, בירכה את כל השותפים לארגון הצעדה: "צעדת 'בשביל התקומה' היא יוזמה חשובה המהווה הזדמנות ייחודית עבור תלמידי אשדוד, ללמוד על מורשת השואה, לחזק את תחושת השייכות והאחריות הלאומית שלהם, ולהביע תמיכה בכוחות הביטחון ובחיילים. זו יוזמה מיוחדת שנועדה להנחיל ערכים של אהבת המולדת, הזדהות עם כוחות הביטחון והוקרה להיסטוריה היהודית בקרב הדור הצעיר. אין ספק שמדובר באירוע מרגש, ערכי ומשמעותי שיישאר חקוק בזכרונם של התלמידים לאורך זמן".

שותפים ליוזמה: מנהל החינוך בעיריית אשדוד, משרד החינוך והגב' מזל שאליתיאל – ראש תחום נוער באשדוד.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן