פועל תובע כמיליון שקלים לאחר שהבוס שדחף עגלה כבדה ופגע בברכו

תושב אשדוד שנפגע מעגלה שנדחפה על ידי הבוס שלו ונפגע בברכו, תובע כמיליון שקלים מהמפעל בו עבד

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

מהתביעה שהוגשה לבית משפט השלום באשדוד באמצעות עו"ד דותן לינדנברג, עולה כי לפני כחצי שנה בעת שעמד בכניסה לנגריית מבורך הסמוכה למפעל בו עבד, ברחוב האורגים 4, הבוס או עובד מטעמו הגיח מאחוריו עם עגלה עליה שינע לוח חשמל כבד. חשוב לציין כי לוח החשמל בגובה של שני מטרים הסתיר את שדה הראיה של מי שדחף את העגלה.

לפתע בעודו עומד בגבו למסלול העגלה ובלי לצפות במתרחש ומבלי יכולת לחמוק מהעגלה, העגלה התנגשה בו בחוזקה ופגעה ברגלו השמאלית. התאונה צולמה באמצעות מצלמת האבטחה שהוצבה במקום. הפועל בשנות ה-50 לחייו פונה מיד לאחר התאונה לבית חולים ברזילי באשקלון ובהמשך אובחן כי הוא נפגע בגיד ברכו השמאלית. בתביעה נטען כי העגלה נדחפה בצורה בלתי אחראית ומסוכנת מבלי להבחין בנעשה לפנים. לכן על בעלי המפעל שהתנהל בצורה רשלנית בעת הובלת לוח החשמל הגבוה והכבד באופן לא בטיחותי תוך סיכון העוברים והשבים מבלי להזהיר העובד מפני הסכנה – לפצות את העובד על נזקו. בא כוחו עו"ד דותן לינדנברג המתמחה בנזקי גוף ובין היתר בתאונות עבודה, טוען בתביעה כי עד לתאונה, העובד היה אדם פעיל, חרוץ ומסור לעבודתו. כתוצאה מהתאונה נגרמו וייגרמו לו הפסדי שכר ניכרים עקב אי יכולתו להמשיך ולעסוק במקצועו או בכל עבודה הכרוכה בהפעלת ברך שמאל. כאן המקום לציין כי עדי היום התובע מתהלך בצליעה וסובל מהמגבלות תנועה.

כתוצאה מהתאונה המיותרת, העובד נאלץ לשנות את אורח חייו והוא נמנע מביצוע פעילוית חברתיות ומעיסוק בתחביביו , מרבה בנטילת משככי כאבים והנאות חייו פחתו באופן מהותי. הפועל תובע לקבל פיצוי עבור הפסדי שכר, זכויות סוציאליות ופנסיוניות, כאב וסבל, עזרת צד ג' וטיפולים רפואיים. טרם הוגש כתב הגנה.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן