עשרות ידידים חדשים בכבישי ישראל

עובדי חברת ׳אדמה אגן׳ מאשדוד התגייסו לשמש כוננים בארגון ידידים – סיוע בדרכים. הנהלת החברה נרתמה למאמץ וציידה את העובדים בכל מה שנדרש על מנת לחלץ נהג שנתקע

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

מתנדבי ארגון "ידידים" מוכרים כמעט לכל ישראלי שנתקע פעם בדרכים עם תקר בגלגל או תקלה בהנעת הרכב. כעת, מקבל הארגון חיזוק משמעותי מחברת "אדמה" כשעשרות מעובדיה בחרו להתחיל להתנדב ככוננים בארגון. השבוע נערכו באשדוד ובבאר שבע הדרכות ראשונות לכ-20 עובדים שהוכשרו ככונני ידידים.

העובדים והעובדות למדו במסגרת ההדרכות כיצד מחליפים גלגל, מחלצים אדם מרכב שננעל ומתגברים על תקלה בהנעת הרכב. הנהלת חברת אדמה נרתמה יחד עם העובדים למהלך וציידה אותם בכל הציוד הדרוש לטיפול באירועים אלה.

הצטרפו לידידים מתנדבי אדמה על כל גווניהם – ממתקני הייצור, משרשרת האספקה, מהתפעול, מהבטיחות, מההנדסה, מנהלים ועובדים כאחד. אנשי ארגון ידידים פועלים בהתנדבות מלאה ועוזרים 24 שעות ביממה. הם קופצים לקריאות של אזרחים שנתקעו עם רכבם בכל מקום בארץ ומעניקים עזרה שאינה רפואית ללא כל עלות.

אחד מעובדי אדמה שמתנדב מזה חמש שנים בידידים הוא גדעון הובר. הובר משמש בידידים בתפקיד סגן מנהל מחוז מרכז ובאדמה הוא עובד במחלקת התכנון הגלובלי. ״ארגון ידידים היום מונה כ60,000 מתנדבים ומתנדבות״, מתאר הובר, ״ומסייע לכלל האזרחים ללא הבדל דת גזע ומין, ומהווה עוגן אזרחי בשגרה ובחירום לכלל האוכלוסייה״.

״כמתנדב בארגון מרגש לראות את המחויבות של החברה בה אני עובד לתרום לאוכלוסייה בישראל״, מציין הובר, ״כמנהל אני מברך על ההיענות המרשימה של חבריי לעבודה להתנדב ולהצטרף למשפחת ידידים. למצטרפים החדשים אני אומר – צאו לעשות חסדים ולהרבות אהבת חינם. אין דרך טובה מזאת להכניס שנה חדשה״.

אילנה סיסו, מנהלת תפעול קשרי הקהילה בחברת אדמה, מסרה: "הרצון להתנדב עלה מהעובדים שלנו המעורבים בפעילות קהילתית ענפה. אנו בחברת אדמה מעודדים את רוח ההתנדבות ולפיכך ייצרנו קשר עם ארגון ידידים – סיוע בדרכים וקיימנו את ההדרכות במפעלים. ציידנו את עובדינו המסורים בכל שנדרש על מנת לסייע לזולת ואנו מאמינים כי הם יהפכו את כבישי הארץ למקום בטוח יותר".

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן