עשרה סדרי פסח ציבוריים נערכו ברחבי העיר על ידי שליחי חב"ד

בחב"ד אשדוד מסכמים חודש עמוס בעשייה למען תושבי העיר. אלפים השתתפו בסדרי ליל פסח קהילתיים, מבצע חלוקת מצות שמורות ו'קמחא דפסחא' לתושבי העיר, סדנאות אפיית מצות לילדי בתי הספר והגנים. ולא שכחו את העולים: סדר פסח מיוחד בהשתתפות למעלה מ-200 עולים מאוקראינה ורוסיה

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

זו כבר מסורת באשדוד: מיזם 'ליל סדר קהילתי' של שליחי חב"ד בעיר שמזמין את תושבי העיר לערוך את ליל הסדר בצוותא. ארוחות ברמה גבוהה, מצות מהודרות, יינות משובחים והגדות מאירות, והכי חשוב – באווירה חגיגית ומשפחתית.

השנה נטלו למעלה מ-2000 תושבי העיר ב-10 סדרי פסח ברחבי העיר. ברובע א' עם הרב אלקנה גודמן, ברובע ג' עם הרב שניאור גודמן שליט"א, ברובע ד' עם הרב מענדי קרמר, ברובע ט' עם הרב יוסף מרגליות, ברבעים יא-יב עם הרב לוי בוטמן והרב ישראל לאופר, ברובע י"ג עם הרב דוד כהן, בבית הרפואה אסותא עם הרב צבי גודמן.

סדר פסח מיוחד התקיים על ידי חב"ד בעלייה עם הרב שמחה קול יעקב, במהלכו השתתפו למעלה מ-200 עולים מאוקראינה ורוסיה, חלקם פליטים שנמלטו בעקבות המלחמה.

הסדרים מתקיימים במרכזים הקהילתיים ובבתי הכנסת ברחבי העיר.  יצחק בן סימון, יו"ר ועד בית הכנסת "אחוות ישראל", שסדר פסח ברובע י"א מתקיים זו הפעם השלישית בשיתוף פעולה עם בית הכנסת, מסכם בסיפוק את המיזם. "זו זכות גדולה לאפשר לכל כך הרבה תושבים לחגוג את החג הזה כהלכתו".

בנוסף, בתי חב"ד מסכמים בהצלחה את מבצע חלוקת מצה שמורה לאלפי תושבי העיר, תמיכה וסיוע למשפחת נזקקות ("קמחא דפסחא"), סדנאות אפיית מצות לילדי בתי הספר והגנים. ועוד ועוד. 

הרב שניאור גודמן שליט"א, שליח הרבי ומנכ"ל מוסדות חב"ד בעיר, מסכם בהצלחה את הפעילות הענפה במהלך החודש, ומבקש להודות למועצה הדתית על הסיוע בעריכת סדרי פסח. "אנחנו בתנופת עשייה שהולכת ושוברת שיאים חדשים. בעזרת השם נעשה ונצליח, עם כל הלב לכל אחד!".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן