עצורים בפשיטה על עסקי הימורים באשדוד

מבצע פשיעה במרחב לכיש – כוחות משטרת ישראל פשטו לאורך השבוע על בתיהם של חשודים בגזרת מרחב לכיש, שעפ"י החשד עסקו בהחזקת מקומות הימורים ומשחקי מזל אסורים, ואחרים שעסקו בפעילות נרחבת לסחר ואספקת סמים מסוכנים

צילום: דוברות המשטרה
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

תחנות המשטרה במרחב לכיש של משטרת המחוז הדרומי, מזה מספר שבועות נערכות למבצע הפשיעה המרחבי במהלכו נערכו חקירות סמויות נגד גורמים עבריינים, המשפיעים באופן ישיר על האזרחים תוך ביצוע עבירות בתחום ההימורים, הלוואות, התפרצויות והסמים המסוכנים, לעיתים תוך ניצול ציני של מצבם הנפשי והכלכלי של אותם 'לקוחות'.

לאורך השבוע עם המעבר למבצע הגלוי, פשטו כוחות המשטרה מכלל תחנות מרחב לכיש בשיתוף עם יחידות מרחביות ומחוזיות בהן יס"מ וכלבנים, על בתיהם ועסקיהם של עשרות חשודים.

תחנת אשדוד – הימורים לא חוקיים:
-השוטרים פשטו על 4 מקומות המשמשים להימורים ומשחקי מזל אסורים, בהם נתפסו 24 מחשבים, 29 כוננים ואמצעי מדיה נוספים המשמשים לאותם עבירות ומאות שקלים במזומן.
-6 חשודים נעצרו \ עוכבו לחקירה, ברשות חלקם נתפסו סמים מסוכנים.

חלק מהחשודים הובאו לדיונים בעניינם בבית משפט השלום.

משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות, על מנת למוטט את יכולותיהם הכלכליות של אותם עבריינים, שלעיתים ניצלו באופן ציני את מצוקתם הנפשית והכלכלית של האזרחים, בעיקר בתחום ההימורים הבלתי חוקיים העלולים לפגוע אנושות בתא המשפחתי של המשתתפים וכן בסמים המסוכנים המופצים ללא הבחנה.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן