ענקית הספנות MSC נכנסה לשותפות ב-207 מתחם הלוגיסטיקה בנמל אשדוד של קבוצת אלאלוף

עו"ד גבי כנפו, מנכ"ל קבוצת 207: "בעידן שבו ממשלת ישראל החליטה להקים שני נמלים נוספים מתוך מטרה להגביר את התחרות בנמלי הים, תחום הלוגיסטיקה הימית יסייע לעידוד התחרות בין ובתוך הנמלים עצמם.

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל


 

חברת הלוגיסטיקה MEDLOG השייכת לחברת הספנות השנייה בגודלה בעולם MSC נכנסת לשותפות אסטרטגית במרכז הלוגיסטי של החברות בקבוצת 207 מקבוצת אלאלוף. העסקה תוביל לשיתוף פעולה בין שני הגופים כך ש-MSC תעשה שימוש במרכז הלוגיסטי בפארק נמלי ישראל עבור כל הצרכים הלוגיסטיים שלה באזור אשדוד.  בעתיד, עם פתיחתו של נמל הדרום יתרחב שיתוף הפעולה גם לפעילות שתתקיים דרכו.
גבי כנפו, מנכ"ל קבוצת 207: "בעידן שבו ממשלת ישראל החליטה להקים שני נמלים נוספים מתוך מטרה להגביר את התחרות בנמלי הים, תחום הלוגיסטיקה הימית יסייע לעידוד התחרות בין ובתוך הנמלים עצמם. עידוד התחרות תרם להחלטה, כי נכון מבחינת הקבוצה להקים שותפות אסטרטגית עם חברה בינלאומית הצפויה להפעיל את נמל הדרום. שיטת ההפעלה של הנמלים החדשים תהיה שונה מזאת של הקיימים, לנמלים הקיימים יש עורף לוגיסטי גדול שמאפשר תחרות למסופים העורפיים. הנמלים החדשים יחד עם המסופים העורפיים כמו קבוצת 207 יעודדו ויאפשרו את הגברת התחרות. MEDLOG מודעת לכך ורואה בנו שותף אסטרטגי חשוב".

מחסן 207


לאה בוגץ' גנוסר, משנה למנכ"ל MSC ישראל: "קבוצת 207 באשדוד ודפולוג בחיפה משולבים היטב בתוך המערך של MSC ו MEDLOG לצורך מתן פתרונות בעלי ערך מוסף ללקוחות כמענה לעלייה בצרכים הלוגיסטים".
קבוצת 207 מקבוצת אלאלוף מספקת שירותים לוגיסטיים למטענים ומכולות ביבוא ימי וממוקמת בפארק נמלי ישראל , על שטח של כ -100 דונם. המרכז הוקם בשנת 2014 בהשקעה של כ-100 מיליון שקל.
 
 

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן