עיריית אשדוד סיימה את ההיערכות לל"ג בעומר

יחידות עירוניות רבות ייקחו החל מהצהריים חלק בשמירה על הכללים והסדר הציבורי למען ביטחון המבלים

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

במסגרת השמירה על הסדר והאכיפה לקראת ל"ג בעומר שיחול הערב (יום רביעי) יסיירו עובדים החל מהשעה 16:00 במקומות שבהם אושרו ההדלקות. הם יצוידו במגפונים ואפודים זוהרים ויפקחו על שמירת הכללים. *"הוראת השעה היא לשמור על ביטחון המבלים, לאכוף מדורות גבוהות או כאלה הנמצאות סמוך למקומות רגישים ולסייע לתושבים בבילוי בטוח", ציינו מובילי מטה ל"ג בעומר, מנהל אגף הביטחון אריה איטח וראש מנהל תפעול שלמה רוטנברג.

בישיבת המטה שנערכה היום השתתפו מלבד איטח ורוטנברג, ראשי מנהלות, ביטחון עירוני, שיטור עירוני, פיקוח עירוני, המוקד העירוני ופיקוח עירוני. בישיבה צוין שיתוף הפעולה של הציבור בכל הקשור להדלקת מדורות נמוכות, והצפי לשמירה על המגמה.

אירועי החגיגה יתוכללו למוקד אחוד של העירייה וכב"ה, ובמוקד העירוני יוצבו תצפיתנים אל מול המצלמות וגם לוחם אש שיידע להכווין את הכוחות במידת הצורך ובשעת חירום. כזכור, פקודת נציב הכיבוי קובעת כי אין להקים מדורה מעל גובה של 1.5 מטר ובכוונת העירייה לאכוף זאת עוד לפני ההדלקה. "החג מאתגר אותנו לשמור על איכות הסביבה וחיי התושבים. אנחנו ערוכים לעשות זאת וקוראים לתושבים להיצמד להוראות", סיכמו במטה.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן