עיריית אשדוד מקדמת סחר דיגיטלי לעסקים

האגף לקידום עסקים ותעשייה בעיריית אשדוד יקיים מפגש אונליין במטרה לעודד עסקים לעבור למסחר דיגיטלי. הכנס פתוח לכלל תושבי העיר וייערך בשבוע הבא בזום

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

האגף לקידום עסקים ותעשייה בעיריית אשדוד והמרכז הרובוטי eGold מבית קבוצת GoldBond יקיימו מפגש אונליין לעידוד עסקים מקומיים בעיר לפתוח חנות אינטרנטית ולעבור למסחר המקוון. המפגש ייערך בהשתתפותם של שרון מרק, סגנית ראש עיריית אשדוד והממונה על קידום העסקים והתעשייה בעיר, יותם בן ארי, מנהל הפעילות של eGold, ותימור גורדון, יועץ ומלווה חברות ויזמים בתחום ה –  eCommerce.

מטרת המפגש הינה לחשוף את העסקים באשדוד ליתרונות ולפוטנציאל הקיים במסחר מקוון, לתת לציבור את מגוון האפשרויות הקיימות ברשת, ולחלוק את הידע הרב של המשתתפים בתחום המסחר המקוון. את המידע שיקבלו בכנס, יכולים לנצל העסקים בעיר כדי לשקם פעילויות שנפגעו בימי הקורונה ואף להרחיב את הפעילות העסקית להגדלת המכירות.

שרון מרק, סגנית רה"ע אשדוד: עיריית אשדוד פועלת רבות על מנת לתת את מגוון הכלים והאפשרויות לעסקי עירנו המהווים לעמוד השדרה הכלכלי של אשדוד. כצעד משלים לפלטפורמת "360 לעסקים" אותה יזמנו במהלך הגל הראשון, אנו מציעים כעת גם פתרון לוגיסטי מתקדם לעסקים קטנים ובינוניים בעזרתם של שותפים נוספים כמו eGold מקבוצת גולד בונד, נוכל לספק לתושבי אשדוד פתרון אמיתי לימים מורכבים אלו. אנו רואים בבתי העסק השונים בעיר, קטנים וגדולים, כמנוע הצמיחה ולב ליבה של העיר ונעשה ככל שביכולתנו לתמוך ולסייע לכל עסק ככל שניתן".

יותם בן ארי, מנהל  eGold מקבוצת גולד בונד: ה- eCommerce הפך להיות עובדה מוגמרת ובלתי מעורערת בעולם שרשרת האספקה. שלא כמו טרנדים שבאו וחלפו להם מן העולם, הוא מייצג את רצונם של מיליארדי צרכנים אשר הצביעו באצבעותיהם ומצפים להזמין באמצעות הנייד, ולקבל את המשלוח לפתח הבית מיד ובזול. אנו שמחים לשתף פעולה עם כל גורם המבין את חשיבותו של המסחר המקוון ולספק לציבור העסקים והעצמאיים בישראל כלים יעילים ופשוטים באמצעותם יוכלו לגלות את המסחר המקוון ויתרונותיו הרבים.

להרשמה:http://shorturl.at/dfruV

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן