עופר אמסלם ממקימי האנדלוסית מונה למנכ"ל תזמורת הסימפונית ירושלים

עופר אמסלם מאשדוד יחליף את יאיר שטרן בתפקיד מנכ"ל תזמורת ירושלים. אמסלם ינהל מעתה את התזמורת לצד המנהל האמנותי סטיבן סלואן.

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

במהלך חודש מאי יפרוש שטרן מתפקידו כמנכ"ל התזמורת הסימפונית ירושלים וידריך וילווה את עופר אמסלם בתפקיד החדש. שטרן, מנכ"ל התזמורת הסימפונית ירושלים משנת 2009, הוא אחת הדמויות המוכרות בתחום התקשורת בישראל, בוגר תואר שני בתקשורת באוניברסיטת טמפל בפילדלפיה ארה"ב. במקביל ללימודיו עסק בכתיבה ועריכה בעיתון מעריב ובשנת 1970 החל את הקריירה שלו בטלוויזיה הישראלית. שטרן נבחר כמנהל הטלוויזיה בשנים ביולי 1993. ביוני 2009 מונה ליו"ר זמני של התזמורת הסימפונית ירושלים  במקום אמנון נדב שהתפטר ובהמשך מונה למנכ"ל התזמורת הסימפונית ירושלים במקום חיים שחם שחלה.   
 
עופר אמסלם, מנכ"ל התזמורת הסימפונית ירושלים  הנכנס: "אני גאה ושמח להיכנס לתפקיד משמעותי וחשוב כל כך בחיי התרבות במדינת ישראל. התזמורת הסימפונית ירושלים אשר זאת עונתה ה-82 היא  מפעל יוצא דופן שהחל את דרכו בסוף שנות ה-30 של המאה ה-20 כתזמורת של רשות השידור המנדטורי בפלשתינה, מאז ועד היום התזמורת נותנת במה למלחינים ישראליים לצד אירוח של גדולי המוזיקאים בארץ ובעולם. בנוסף, אני גאה באדם שאותו אני מחליף ואני מצפה לתחילת העבודה. אתגרים גדולים מונחים על השולחן ובניהם ההתנתקות הסופית מתקציב רשות השידור ההיסטורית לצד מיצובה של התזמורת בקרב שוחרי התרבות בארץ ובעולם". 

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן