עו"ד כנפו: "מרק מוליכה שולל, היא ביקשה תפקידים אחרים, וויתרה על תפקידה מרצונה"

יו"ר הקואליציה עו"ד גבי כנפו טוען כי שרון מרק ניסתה לסחוט מהקואליציה תפקידים אחרים. יחד עם זאת מותיר דלת פתוחה למרק לחזרה לקואליציה :"לא מחרימים אותה והיא יכולה לשבת איתי ללא מתווכים".מרק:"אני בוחרת שלא להגיב כדי לא להביך את מר כנפו ומתוך כבוד והערכתי הגדולה לראש העיר שלנו"

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

הדרמה הפוליטית סביב סגנית ראש העיר, המודחת שרון מרק, נמשכת, ולאחר הכרזתה כי היא שוקלת לרוץ לראשות העיר בראיון  ב"אשדוד10" וב"השבוע באשדוד" והדברים החמורים שאמרה מגיב יו"ר הקואליציה עו"ד גבי כנפו ואומר כי "שרון מרק מוליכה את תושבי אשדוד שולל. היא לא הודחה אלא ויתרה על תפקידה מרצונה, הממונה המשותפת על תיק גני הילדים בחינוך"

ש. אתם לא רציתם להחזיר אותה לתפקיד..

"כיו"ר הקואליציה הזמתי אותה לפגישה ועוד בטרם הזמנתי אותה היא הודיעה  לראש העיר ד"ר לסרי שהיא מוותרת על התפקיד. בפגישה איתי היא ניסתה לסחוט דברים אחרים".

ש. מה למשל?

"היא ביקשה דברים אחרים ולא הצליחה לקבל. היא הציבה לנו אולטימטום: אם לא ניתן לה תפקיד אני היא מתפטרת. לא נכנענו לתכתיבים. שרון אחרי שהסתבכה עם "הלביאות" ונשארה עם מנדט אחד והשארנו אותה בתפקיד כך היא גומלת לנו?. היא הסתכסכה עם ראש מינהל החינוך, אריה מימון ולפי מה שידוע לי  היא מסוכסכת עם מנהל אגף התעשייה, אור בן שמחון, עליו היא ממונה. כשהיא הבינה שכל הדרכים סגורות אז היא מנהלת קמפיין נגדנו"

שרון ומימון. הפיצוץ ביניהם שהוביל למשבר הפוליטי

ש. כיו"ר קואליציה וכממלא מקום ראש עיר נבחר נראה לך סביר שפקיד יחרים את סגנית ראש העיר? זה לא סכסוך זה פגיעה בעבודה..

"תראה, ברגע שהיא אמרה שראש המינהל לא ראוי לחנך את ילדי אשדוד זה כבר חצית קו אדום מבחינתה. היא גם פרסמה בעיתונות, בווטאספים, ברשתות. אני התערבתי וניסיתי למצוא פתרונות וכשלא הצליחה לקבל מה שרצתה היא מתפטרת ומספרת סיפורים"

ש. יש תחושה שאתם נותנים גיבוי לפקידים ולא לנבחרים?

"אם אתה מדבר על מימון אז לא סוד שיש לו שיטת ניהול כזו או אחרת. הוא מבחינתו לאחר שהשמיצה אותו לא מוכן לעבוד איתה וזה אחרי שחצתה את הקו וברגע שאמרה לו 'אתה לא ראוי' זה יצא את המצב"

ש. אתם חוששים ממנה פוליטית?

"ממש לא. יש לנו קואליציה רחבה והיא גם לא בנויה מחומרים אופוזיציונרים, אבל נדע בבוא העת".

ש. זה נכון שיש מי שפונה אליכם בדרישה לתווך ולהחזירה לקואליציה?

"כן אני מאשר זאת"

ש. את יכול לפרט?

"ישנם גורמים שפנו לתווך ומעלים כל מיני רעיונות"

ש. ויכול להיות פתרון למשבר הזה?

"מרק יכולה לפנות אלינו ישירות"

ש. כלומר יש סיכוי שאתם מקבלים אותה חזרה זה לא החרמה סופית?

"בשום אופן אנחנו לא מחרימים אף אחד. אפילו חברת המועצה הלן גלבר לא מוחרמת אצלי. היא יכולה לשבת איתי ונפתח שיחה על אף כל זאת".

שרון מרק בתגובה:"אני בוחרת שלא להגיב כדי לא להביך את מר כנפו ומתוך כבוד והערכתי הגדולה לראש העיר שלנו."

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן